Valomas per anksti iššautas konferi Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Marco Belinelli Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
„76ers“ komandos džiaugsmas Nuotr.: AFP – Scanpix
Alas Horfordas Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
  • „76ers“ namie 98:101 nusileido Bostono klubui ir dabar serijoje atsilieka jau 0-3
  • Pagrindinio laiko pabaigoje Belinelli pataikė metimą paskutinę sekundę. Tiesa, peržiūrėjus įrašą paaiškėjo, kad italas pataikė ne tritaškį, kaip daugelis tuomet arenoje manė, o dvitaškį. Komandoms teko žaisti pratęsimą

„Tikėk procesu“, – ikona tapęs Filadelfijos „76ers“ komandos šūkis šiam klubui itin tinka ir šiomis dienomis. Bretto Browno auklėtiniams dabar tikėjimo itin reikia – Rytų konferencijos pusfinalio serijoje „76ers“ atsilieka jau 0-3.

Foto galerija

Filadelfijos klubas namuose per pratęsimą 98:101 (20:19, 31:29, 17:21, 21:20, 9:12) nusileido Bostono „Celtics“ ekipai ir atsidūrė ties iškritimo riba.

Šįkart „76ers“ duobkasiu tapo „Celtics“ puolėjas Alas Horfordas, kuris per paskutinę minutę pelnė 5 taškus. Tuo metu šeimininkai nepasižymėjo nė karto.

Likus minutei iki pratęsimo pabaigos, Benas Simmonsas padvigubino „76ers“ pranašumą (98:94), priartindamas savo komandą prie laimėjimo. Visgi tai buvo viskas.

Netrukus Jaysonas Tatumas pelnė dvitaškį, Horfordas – penkis taškus paeiliui ir Bostono klubas iškovojo ypatingos reikšmės pergalę. Per paskutinę minutę „76ers“ klubą lydėjo tik nesėkmės – šeimininkai triskart krepšį atakavo netaikliai ir dukart suklydo.

Tiesa, to pratęsimo „76ers“ komandai galėjo ir nebūti, jei ne Marco Belinelli. Šis paskutinę pagrindinio rungtynių laiko sekundę iš aikštės kampo pataikė dvitaškį ir svarbiausiu metu išlygino rezultatą (89:89).

Iškart po metimo, „76ers“ paniro į euforiją, kadangi visi buvo įsitikinę, jog Belinelli pataikė tritaškį, kas būtų leidę švęsti pergalę šeimininkams. Arenoje netgi iššovė konfeti lietus, tačiau arenos darbuotojams netrukus teko viską rinkti – italas pataikė dvitaškį, o komandoms teko keltis į pratęsimą.

Po rungtynių JAV žiniasklaidoje netgi buvo cituojamas arenos darbuotojas, netinkamu laiku paspaudęs konfeti skirtą mygtuką.

18
22
100%
2/2
7

„Geriau tegul „76ers“ laimi arba man galas“, – žiniasklaidos ložėje rungtynių pabaigoje nerimavo vaikinas.

Visgi pratęsime „76ers“ sekėsi kukliau, tačiau Belinelli šansą tapti didvyriu turėjo ir per pridėtą laiką. Visgi paskutinę jo sekundę Belinelli atakavo gerokai sudėtingiau ir metimas tikslo nepasiekė.

„Aš tikrai maniau, kad rungtynės baigtos. Netgi buvau išėjęs iš arenos“, – po mačo apie kuriozinę situaciją rungtynių pabaigoje kalbėjo „76ers“ strategas Brownas.

„76ers“: Joelis Embiidas 22 (19 atk. kam.), J.J. Redickas 18, Benas Simmonsas 16, Ersanas Ilyasova 14, Marco Belinelli 12, Dario Šaričius 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24, Terry Rozier 18, Jaylenas Brownas 16, Alas Horfordas 13.

2018-05-06 15:51
Vel debiliukas guriukas kliedi :D

--
2018-05-06 14:37
kasioguru
kur tie Sixers fanai, kurie cia sake kaip suvalgys Celticsus? :) per anksti dar geltonsnapiam apie finalus svajot. Celtics yra kazkas nerealaus, gaila tik, kad tos traumos sutrukde siemet ivykt tam, kas labai realiai galejo ivykt matant, kas dabar dedasi - tapt cempionais.
2018-05-06 14:22
Mažiau tamposi tegul visi o tą energiją nukreipia į rungtynių galą žvaigždės baisios
2018-05-06 12:15
Būtent patirties stoka ir pavedė Sixerius.Kiek kamuolių buvo prarasta,kažkas baisaus.Apie Simmonso epizodą galima daug šnekėti,bet dar kelis reiktų išskirti.Pirmas,tai kai pratęsime prieš Horfordą Covingtonas dengėsi.Lengvai permetė per jo galvą kamuolį ir du lengvi taškai.O kitas,kai pralaimint 98:99 kamuolį Embiidui bandė atiduoti.Horfordas perėmė ir pražanga prieš jį.Bet esmė tame,kad patikėjo lemiamą ataką žaidėjui,kuris iš žaidimo virš 15 metimų prametė.Čia ir pasirodė Sixerių PO patirties stoka.Nu dabar gali jau ruoštis atostogoms.

--
2018-05-06 10:54
L_Train
76ers jauni geri bet be patirties visiškai ir tai labai skaudžiai jiems atsiliepia.
LOL
Parašyt apie rungtynės ir nepaminėt Simmonso nesąmonės rungtynių gale yra kažkas WOW.

O buvo taip: +1 PHi, kamuolis pas tave, išmete metimą likus 20s(nes baiginėjosi atakos laikas), nepataikė, bet Ben'as atsikovojo kamuolį ir metė į kašė,nors NBA taisyklės po atkovoto kamuolio duoda naujas 24s. Aišku neįmetė ir gavo taškus. Vienas iš kvailiausių poelgių per visą žaidimo istorija.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6