• „Warriors“ Naujajame Orleane 118:92 nubloškė „Pelicans“

• NBA čempionai pusfinalio serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1

• Nugalėtojams Durantas įmetė 38 taškus (15/27 metimai)

• „Pelicans“ pataikė vos 36 proc. metimų

Puolime nuolat ieškotas Kevinas Durantas puikiai išnaudojo jam suteiktas progas, o puolėjo traukiamai NBA čempionų „Golden State Warriors“ komandai iki Vakarų konferencijos finalo liko vienas žingsnis.

38
39
100%
6/6
59%
13/22

Steve’o Kerro auklėtiniai ketvirtose pusfinalio rungtynėse svečiuose 118:92 (37:22, 24:32, 33:19, 24:19) sutriuškino Naujojo Orleano „Pelicans“ ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 3-1.

Penktoji serijos akistata vyks „Golden State Warriors“ aikštėje.

Pirmąsias rungtynes Naujajame Orleane „Warriors“ pralaimėjo 19 taškų skirtumu, tačiau šįkart nuo pat pradžių parodė savo jėgą – jau pirmajame kėlinyje pirmavo 18 taškų atstumu (28:10).

Antrajame kėlinyje „Pelicans“ priartėjo iki 4 taškų, bet po ilgosios pertraukos lygos čempionai spurtavo 26:8 ir susikrovė 23 taškų pranašumą (89:66), kuris šeimininkams buvo per didelis.

Nugalėtojams Durantas per 36 žaidimo minutes pelnė 38 taškus (13/22 dvit., 2/5 trit., 6/6 baudos), sugriebė 9 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Tiesiog turėjome Keviną atrasti tokiose pozicijose, kuriose jis galėtų pelnyti taškus. Kartais tai visai nebuvo sunku – tiesiog reikėjo jam numesti kamuolį“, – sakė 23 taškus pelnęs ir Stephenas Curry.

„Warriors“ ekipoje itin naudingai žaidė Draymondas Greenas. Jis pelnė 8 taškus, atkovojo 9 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir blokavo 2 metimus. Jis tapo trečiuoju „Warriors“ krepšininku, kuriam atkrintamosiose pavyko atkovoti 800 kamuolių. Kiti du tai padarę krepšininkai – Wiltas Chamberlainas (922) ir Nate’as Thurmondas (896).

Šeimininkai itin netaikliai atakavo krepšį. Iš žaidimo jie įmetė vos 36 procentus metimų (32/88), o iš tolimos distancijos realizavo 4 metimus iš 26.

„Neturėjome tokių metimų, kokius turime įprastai“, – pripažino „Pelicans“ treneris Alvinas Gentry.

„Pelicans“: Anthony Davisas 26 (12 atk. kam., 6 kl.), E’Twaunas Moore’as 20, Jrue Holiday 19 (7 atk. kam.), Ianas Clarkas 11.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38 (15/27 metimai, 9 atk. kam., 5 rez. perd.), Stephenas Curry 23, Klay Thompsonas 13 (7 atk. kam.), Quinnas Cookas 12 (5/5 dvit.), Draymondas Greenas 8 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 4 per. kam., 2 bl.).