Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Skaudvilės gimnazijos ekipa triumfavo BasketNews.lt mažojoje taurėje. Finalo ketverto varžybose Kaune Nerijaus Jocio auklėtiniai pusfinalyje 125:47 susitvarkė su Babtų gimnazijos komanda, o finale 94:60 nugalėjo Druskininkų Ryto gimnazijos krepšininkus.

Nugalėtojų gretose naudingiausiu finalo ketverto žaidėju išrinktas 28 taškus pelnęs ir 24 kamuolius atkovojęs Jonas Levickas. Jo sąskaitoje – net 55 naudingumo balai.

„Tai buvo dvyliktokai, tai – vienos klasės mokiniai ir išeidami jie tikrai padovanojo didelę dovaną gimnazijai, – sakė Skaudvilės gimnazijos direktorius ir krepšinio komandos treneris Nerijus Jocys. – Tikimės, kad kitais metais vėl surinksime pajėgią komandą ir dalyvausime toliau.“

Skaudvilės gimnazija: Jonas Levickas 28 (24 atk. kam., 55 naud. balai), Tautvydas Stankus 18 taškų, Karolis Skrodenis 15, Gabrielius Bertašius 12 (11 rez. perd., 9 atk. kam.), Matas Bartkus 11 (10 atk. kam.).

Druskininkų Ryto gimnazija: Dovydas Balionis 17, Tomas Rinkevičius 15.

Trečiąją vietą turnyre iškovojo Vilkijos gimnazijos krepšininkai, kurie mažajame finale 108:72 nugalėjo Babtų gimnazijos ekipą. Nugalėtojams net 47 taškus pelnė naudingiausiu mačo žaidėju išrinktas Rolandas Petrauskas.

Vilkijos gimnazija: Rolandas Petrauskas 47 (9 rez. perd.), Titas Jakaitis 18 (14 atk. kam.), Vidas Zilinkus 16 (18 atk. kam.), Paulius Markevičius 11.

Babtų gimnazija: Albertas Visockas 26 (24 atk. kam.), Tadas Vaičiūnas 21, Laurynas Kolupaila 15, Dovydas Bednarskis 10 (14 atk. kam.).