• „Fenerbahče“ Turkijos lygos rungtynėse 83:79 įveikė „Buyuksehir Belediyesi“

• Turkai prieš Eurolygos finalinį ketvertą dar sužais vieną mačą

• Palyginimui, „Fenerbahče“ varžovė pusfinalyje „Žalgirio“ ekipa dar rungtyniaus dukart

• Nė vienas „Fenerbahče“ krepšininkas nežaidė ilgiau nei 25 minutes

Priešpaskutinėse rungtynėse prieš Eurolygos finalinį ketvertą Stambulo „Fenerbahče“ (26-3) iškovojo pergalę Turkijos lygoje. Željko Obradovičiaus kariauna svečiuose po atkaklios mačo pabaigos 83:79 (24:17, 27:25, 16:8, 16:29) palaužė Stambulo „Buyuksehir Belediyesi“ (14-15).

Daugiausia pelno: Jan Vesely

Paskutines reguliaraus sezono rungtynes „Fenerbahče“ sužais gegužės 11-ąją dieną. Vėliau klubas ruošis Eurolygos finaliniam ketvertui, kuris vyks gegužės 18-20 dienomis Belgrade.

Palyginimui, pusfinalyje su turkais žaisiantis Kauno „Žalgiris“ dar rungtyniaus gegužės 9 ir 12 dienomis.

„Fenerbahče“ rungtynėse po trijų kėlinių turėjo 17 taškų pranašumą (67:50), tačiau paskutinio ketvirčio metu šeimininkai sugrąžino intrigą.

Prasidėjus paskutinei minutei jie priartėjo iki 6 taškų deficito (74:80), o likus 20 sekundžių – iki 3 taškų. Mačo pabaigoje Jamesas Nunnaly realizavo baudų metimus, vieną baudą pridėjo Luigi Datome ir „Fenerbahče“ iškovojo pergalę.

Stambulo komandoje pagrindiniai krepšininkai aikštėje praleido panašų laiką, o ilgiausiai rungtyniavo Nunnally (24 min.).

„Buyuksehir Belediyesi“: Gianas Lopezas 20 (5/6 trit.), C.J. Harrisas 13, Lazericas Jonesas 9.

„Fenerbahče“: Jasonas Thompsonas 17 (8/8 dvit., 1/1 baudos), Bobby Dixonas 14, Luigi Datome 11, Bradas Wanamakeris 10.