Nuotr.: Sputnik-Scanpix
Nuotr. Sputnik-Scanpix

Mariaus Grigonio ginama Berlyno ALBA Vokietijos lygos atkrintamosiose patyrė pirmąją nesėkmę. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose per pratęsimą 100:105 (29:21, 22:23, 20:28, 21:20, 8:13) turėjo pripažinti Oldenburgo „EWE Baskets“ pergalę.

Daugiausia pelno: Luke Sikma

Ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 1-1. Pirmąjį mačą ALBA namuose laimėjo 114:88.

Pralaimėjusiems 24-erių metų 198 cm ūgio Grigonis per 33 minutes pelnė 11 taškų (0/1 dvit., 2/5 trit., 5/6 baudos), sugriebė 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, keturis kartus suklydo, penkis kartus prasižengė, išprovokavo 9 pražangas ir surinko 13 naudingumo balų.

Trečiasis serijos mačas bus žaidžiamas Berlyne.

„EWE Baskets“: Rašidas Mahalbasičius 28 (11/14 dvit., 6 rez. perd.), Rickey Pauldingas 25, Karstenas Tadda 13.

ALBA: Peytonas Siva 21 (8 rez. perd.), Luke’as Sikma 19 (7 atk. kam.), Joshiko Saibou 15, Marius Grigonis (2/5 trit., 5/6 baudos, 7 atk. kam., 3 rez. perd.) ir Stefanas Peno po 11.