• „Warriors“ savo aikštėje 113:104 įveikė „Pelicans“ ir laimėjo seriją 4-1

• Naujojo Orleano klubas ketvirtajame kėlinyje spurtavo 18:2 ir panaikino dviženklį deficitą

• Draymondas Greenas pelnė 19 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus

• Jrue Holiday surinko 27 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei sugriebė 10 kamuolių

Rungtynių pabaigoje puolime užstrigę „Golden State Warriors“ krepšininkai iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau tai nesutrukdė jiems užbaigti Vakarų konferencijos pusfinalio serijos ir ketvirtus metus paeiliui žengti į finalą.

Foto galerija

Čempionų titulą ginantys Steve'o Kerro auklėtiniai penktose pusfinalio rungtynėse namie 113:104 (32:26, 27:30, 36:19, 18:29) susitvarkė su Anthony Daviso ir Jrue Holiday vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ ir seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-1.

„Warriors“ konferencijos finale lauks reguliariajame sezone Vakaruose nugalėjusios ir aikštės pranašumą turėsiančios Hjustono „Rockets“ barjeras. Ji pusfinalyje 4-1 įveikė Jutos „Jazz“.

Po ilgosios pertraukos į priekį šovę ir trečiajame kėlinyje 20-ies taškų persvarą įgiję aikštės šeimininkai ketvirtojo ketvirčio pradžioje pirmavo daugiau nei užtikrintai – 105:82, tačiau paskui per pusseptintos minutės pelnė vos du taškus, kurių autorius buvo arti trigubo dublio buvęs Draymondas Greenas.

Tuo metu „Pelicans“ surinko net 18 taškų ir prieš prasidedant priešpaskutinei ketvirčio minutei priartėjo per septynis taškus – 100:107. Po trumpos pertraukėlės Greenas kitoje atakoje priėmė perdavimą iš Kevino Duranto, realizavo dvitaškį iš sunkios padėties, vėliau dar du taškus pridėjo centras Kevonas Looney ir NBA čempionai susigrąžino saugų pranašumą – 111:100.

Greenas per 41 minutę pelnė 19 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Kartu su juo Stephenas Curry (28 tšk.), Kevinas Durantas (24 tšk.) ir Klay Thompsonas (23 tšk.) nugalėtojams surinko 94 taškus.

„Pelicans“ gretose trigubą dublį įsirašęs Holiday pelnė 27 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 10 kamuolių. Daviso sąskaitoje – 34 taškai ir 19 atkovotų kamuolių.

Alvinas Gentry savo rotacijoje iš viso panaudojo aštuonis žaidėjus, o vienas iš jų, Solomonas Hillas, žaidė kiek mažiau nei tris minutes. Holiday ir Davisas ant parketo praleido po 46 minutes, E'Twaunas Moore'as – 40.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 28 (8 rez. perd., 7 atk. kam.), Kevinas Durantas 24, Klay Thompsonas 23, Draymondas Greenas 19 (14 atk. kam., 9 rez. perd.).

„Pelicans“: Anthony Davisas 34 (19 atk. kam.), Jrue Holiday 27 (11 rez. perd., 10 atk. kam.), Nikola Mirotičius 12, E'Twaunas Moore'as 10.