Ir toliau be pralaimėjimų šiemet žengia Šarūno Jasikevičiaus Atėnų „Panathinaikos“ komanda. Ji C grupės rungtynėse namie 92:85 (25:20, 21:27, 19:21, 27:17) palaužė Madrido „Real“ krepšininkus.

37-ąją rungtynių minutę dar priekyje buvo „Real“ (80:76), tačiau netrukus Sani Bečirovičius pataikė tritaškį, pražangą puolime užsidirbo Madrido komandos amerikietis Louisas Bullockas, o dvitaškį iš po krepšio pataikęs Jasikevičiaus persvėrė rezultatą savo komandos naudai (81:80).

Likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė tik 2 taškai, bet netrukus dar dvi baudas realizavo Jasikevičius, o Vassilio Spanoulio tritaškis likus žaisti 34 sekundes šiame mače padėjo tašką.

Šimtosiose savo ULEB Eurolygos rungtynėse Jasikevičius per 28 minutes pelnė 21 tašką (6/10 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 6/6 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei po 2 kartus suklydo ir prasižengė. Lietuvis išvis surinko 21 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Mike‘as Batiste‘as 24, Šarūnas Jasikevičius 21, Sani Bečirovičius 10, Fragisko Alvertis 9, Vassilis Spanoulis 8, Demos Dikoudis 7.

„Real“: Louisas Bullockas 19, Keremas Tunceri 14, Mikalis Pelekanos 12, Axelis Hervelle 7, Charlesas Smithas 7.