Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Po ilgosios pertraukos tragiškai į rungtynes sugrįžusi Berlyno ALBA Vokietijos lygos ketvirtfinalyje patyrė skaudų pralaimėjimą. Mariaus Grigonio atstovaujama ekipa trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10:29 bei išvykoje 85:97 (24:29, 29:22, 10:29, 22:20) krito prieš Oldenburgo „EWE Baskets“.

Daugiausia pelno: Luke Sikma

Serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygus 2-2. Lemiamas mūšis ketvirtadienį bus žaidžiamas Berlyne.

Mačą starto penkete pradėjęs Grigonis per 26 minutes pelnė 9 taškus (2/2 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, 3 kartus prasižengė ir surinko 10 naudingumo balų.

„EWE Baskets“: Rašidas Mahalbašičius 19, Rickey Pauldingas ir Mickey McConnellas (9 rez. perd.) – po 15, Armani Moore'as 14, Karstenas Tadda 10.

ALBA: Peytonas Siva 14, Akeemas Vargas 11, Dennisas Cliffordas 10, Marius Grigonis, Bogdanas Radosavljevičius, Luke'as Sikma ir Joshiko Saibou – po 9.