Atvirajame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate per penktadienio rungtynes pergales šventė aukštesnes vietas turnyro lentelėje užimančios komandos.

LMKL pirmenybių lyderė Vilniaus TEO ekipa namie 97:51 (27:14, 22:17, 28:10, 20:10) sutriuškino be pergalių liekančią Panevėžio „Eglės“ komandą ir iškovojo dešimtąją pergalę.

Per šį mačą Lietuvos čempionės vertėsi vien jaunosiomis žaidėjomis ir Rima Valentiene bei Kristin Haynie. TEO treneriai rungtynėms neregistravo Sandros Valužytės, Eglės Šulčiūtės, Jelenos Levčenkos bei Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės.

TEO: Gintarė Petronytė 31 (15 atk. kam., 8 kld.), Kristin Haynie 18 (7 rez. perd., 8 per. kam.), Šarūnė Povilionytė 17, Šarūnė Jasiunskaitė 10 (10 atk. kam.),

„Eglė“: Raimonda Klikūnaitė 16, Evelina Rapkevičiūtė 10 (6 atk. kam.), Milda Dulksnytė 8 (9 kld.).

•

Per kitas LMKL rungtynes aštuntą kartą laimėjo vicečempionių titulą ginančios Marijampolės „Arvi“ krepšininkės. Jos išvykoje 78:67 (16:16, 20:14, 17:16, 25:21) nugalėjo Kauno „Laisvės“ komandą.

Po trijų kėlinių tik 7 taškų skirtumu pirmavusios Algirdo Budėno auklėtinės savo persvarą galutinai įtvirtino tik paskutiniame rungtynių kėlinyje.

„Laisvė“: Jovita Jutelytė 18, Ilona Nikonovaitė 13 (6 kld.), Asta Daujadienė 12 (10 atk. kam.), Jolanta Marmienė 9 (9 atk. kam.).

„Arvi“: Ala Murausjaka 21 (15 atk. kam.), Aurimė Rinkevičiūtė 19 (10 atk. kam.), Andrea Bills 17, Laima Rickevičiūtė 11.

•

Nesunkią septintąją pergalę pasiekė Klaipėdos „Lemminkainen“ krepšininkės, išvykoje 92:68 (22:26, 25:19, 23:10, 22:13) nugalėjusios Kauno „Aisčių-Atleto“ komandą.

Įpusėjus mačui uostamiesčio ekipos pranašumas siekė vos 2 taškus, tačiau trečiajame ir ketvirtajame kėliniuose sėkmingai gynyboje žaidusios klaipėdietės atitrūko ir šventė įtikinamą pergalę.

„Aistės-Atletas“: Indrė Kalnutytė 13, Irma Raugaitė 10 (8 kld.), Agnė Žiegytė 9, Julija Šarkauskaitė 8.

„Lemminkainen“: Daina Staugaitienė 29, Eglė Žygelytė 26 (6 kld.), Marina Solopova 13 (7 atk. kam.), Aušra Naidėnienė 9 (7 atk. kam., 6 per. kam.).