Paulius Jankūnas Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr.: „BasketNews.lt“/V.Mikaitis

Stambulo „Fenerbahče“ treneris Željko Obradovičius po pergalės dvikovoje su Kauno „Žalgiriu“ gyrė ir Lietuvos ekipos žaidimą, ir sugebėjimą sugrįžti į rungtynes, ir „Žalgirio“ sirgalių palaikymą.

Foto galerija

Antrajame kėlinyje „Fenerbahče“ pirmavo 12 taškų persvara, trečiajame – 13, ketvirtajame – 12. Visgi kauniečiai visada atrasdavo būdų sugrįžti į rungtynes – po šių atkarpų sumažindavo skirtumą bent iki 4 taškų.

„Tai buvo sunkios rungtynės, bet tokių ir tikėjomės. „Žalgiris“ yra komanda, kuri agresyviai žaidžia iki paskutinės minutės. Per ilgąją pertrauką kalbėjome, kad turime išlaikyti aukščiausio lygio gynybą ir mums tai pavyko.

Visgi „Žalgiris“ niekada nepasiduoda ir triskart panaikino dviženklę mūsų persvarą. To ir tikėjomės. Jie visą sezoną randa būdų, kaip sugrįžti į rungtynes. Jasikevičiaus komanda visą sezoną žaidė puikiai, taip pat atrodė ir šiandien“, – kalbėjo treneris.

Rungtynėse „Žalgirio“ komandą palaikė keli tūkstančiai sirgalių, tačiau „Fenerbahče“ gerbėjų armija buvo dar bent kelis kartus gausesnė. Obradovičius pagyrė ir Stambulo, ir Kauno klubo gerbėjus.

„Ačiū mūsų sirgaliams už palaikymą. Tai buvo puiki atmosfera. Dėkojame ir „Žalgirio“ sirgaliams. Mūsų ir jų sirgaliai yra tai, ko Europos krepšiniui ir reikia“, – mano treneris.

Obradovičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ pusfinalyje kauniečius 76:67. Taip Turkijos klubo strategas gavo galimybę siekti savo 10-ojo Eurolygos trofėjaus.

2018-05-19 10:06
boo
Saras jau dabar gali lygiuotis i savo mokytoja, tris kart tokio lygio rungtynese priverte talentu nelabai prilygstancius savo zaidejus "grizti i rungtynes" Zelko teisus jiems siek tiek ir labiau pasiseke, Zalgiris pradzioj buvo isitempe, o poto varzybos apylyges buvo
2018-05-19 00:20