Nuotr. fotodiena.lt/M. Baranauskas
  • „Neptūnas“ namuose 92:82 palaužė „Pieno žvaigždes“ ir serijoje dar kartą išsiveržė į priekį bei pirmauja 2-1

• Lemiamą spurtą 8:0 klaipėdiečiai surengė ketvirtojo kėlinio pabaigoje

• Geriausias sezono rungtynes sužaidęs Vytautas Šulskis pelnė 21 tašką ir surinko 27 naudingumo balus

Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio dvikovoje tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ virė dar viena įnirtinga kova. Vis tik pergalę 92:82 (21:21, 20:16, 23:22, 28:23) šventė savų sirgalių palaikoma uostamiesčio ekipa ir serijoje išsiveržė į priekį 2-1.

21
27
8
3

Ketvirtajame kėlinyje virė įnirtinga kova, tačiau svečiams priartėti vis nepavykdavo. Situacija pasikeitė ketvirčio viduryje, kuomet Tomas Lekūnas pataikė tritaškį, Osvaldas Olisevičius pridėjo 2 taškus ir deficitą sumažino iki minimumo (73:74).

Kazys Maksvytis po šio epizodo paprašė minutės pertraukėlės, po kurios „Neptūnas“ surengė pergalingą spurtą. Šulskis pelnė 2 taškus, 4 paeiliui surinko Renaldas Seibutis, o klaipėdiečiai laimėjo atkarpą 8:0 ir iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms, pirmavo 82:73.

Pirmoje mačo pusėje vyravo apylygis žaidimas, o „Neptūnas“ turėjo trapią 4 taškų persvarą (41:37), tačiau svečiai po ilgosios pertraukos grįžo galingai.

Viačeslavas Bobrovas ir Trevonas Hughesas pelnė po 2 taškus, Martynas Varnas smeigė tritaškį ir pasvaliečiai išsiveržė į priekį (46:43). Vis tik klaipėdiečiai kėlinio eigoje stabilizavo situaciją ir po Laimono Kisieliaus taškų atstatė turėtą pranašumą (57:52).

„Neptūnas“: Vytautas Šulskis 21, Renaldas Seibutis 18, Edgaras Želionis 16, Tomas Delininkaitis 12.

„Pieno žvaigždės“: Trevonas Hughesas 21, Jahennsas Manigat 19, Martynas Varnas 13, Tomas Lekūnas 12.

2018-05-19 21:31
Su tokiom pajėgom dar visai gerai sukovojo PPŽ.Žaidėjai beveik visi traumom žaidžia,bet stengiasi iš paskutiniųjų.Gale jau kvapo pritrūko,tai ir klaidos pasipyplė.Ir Neptūnas tuo pasinaudojo.Bet serija dar tikrai nebaigta ir Pasvalyje vėl galim laukt geros kovos.Pati serija graži atkakli,puolamasis krepšinis ir norisi kuo daugiau rungtynių pamatyti.