Nuotr. fotodiena.lt/J. Elinskas
  • „Lietkabelis“ namuose 92:68 sutriuškino „Šiaulius“ ir ketvirtfinalio serijoje pirmauja 2-1

• Pralaimėtojų gretose įspūdingai žaidęs Laurynas Birutis pelnė 24 taškus ir surinko 38 naudingumo balus

• „Lietkabeliui“ 17 taškų surinko ir mačą su 24 naudingumo balais baigė Žanis Peiners

Laurynas Birutis sužaidė dar vienas žvėriškas rungtynes, tačiau Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) ketvirtfinalio namų rungtynes galingai sužaidęs Panevėžio „Lietkabelis“ 92:68 (24:15, 30:14, 18:22, 20:17) patiesė „Šiaulius“ ir ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių pirmauja 2-1. Kitas ir, galbūt, lemiamas mačas vyks antradienį Šiauliuose.

17
24
100%
3/3
5

Pralaimėtojų gretose tarsi vienas karys lauke buvęs Laurynas Birutis pelnė 24 taškus (7/11 dvitaškių, 10/10 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 12 pražangų ir surinko 38 naudingumo balus.

Panevėžiečiai dominuoti pradėjo jau nuo pat pirmojo kėlinio. Žanis Peiners pataikė iš toli, Lorenzo Williamsas pridėjo dar du taškus ir taip inicijavo 10:0 „Lietkabelio“ spurtą, leidusį įgyti 8 taškų pranašumą (18:10).

Antrajame ketvirtyje „Šiauliai“ užstrigo dar labiau ir per pirmąsias 6 kėlinio minutes surinko viso labo 4 taškus, kuomet panevėžiečiai pelnė 17 ir po Dominiko Mavros tritaškio pradėjo varžovų triuškinimą (41:21).

Kroatas prieš ilgąją pertrauką pataikė dar vieną tolimą metimą ir ekipas skyrė 25 taškai (54:29).

Po pertraukos svečiai nesugebėjo sumažinti deficito net minimaliai ir į Šiaulius grįžta su tikslu pratęsti seriją.

„Lietkabelis“: Žanis Peiners 17, Dominikas Mavra 16, Donatas Tarolis ir Simas Jasaitis po 12, Kšištofas Lavrinovičius 11.

„Šiauliai“: Laurynas Birutis 24 (7/11 dvit., 10/10 baud. met., 38 naud. bal.), Donatas Sabeckis 19 (9 rez. perd., 24 naud. bal.), Vytautas Šarakauskas 5.

2018-05-19 21:52
Pasiseke kabeliui,bet serija dar tikrai nebaigta

--
2018-05-19 21:18
Rexas
Namų Šiauliai ir išvykų Šiauliai. Dvi skirtingos komandos. Vienu ju nugali Žalgiri, kita vos vos nugali Vytauta ir Pralaimi visiem kitiem.

--
2018-05-19 21:17
Po anrųjų rungtynių galvojau,kad Šiauliai labiau priešinsis.Net pirmose rungtynėse geriau kovojo,nei dabar.Kažkokie išsibalansavę buvo.Neaišku kodėl.Bet kai du žaidėjai pelno 43 tšk.,o likę tik 25,tai pergalės pasiekti beveik neįmanoma.O dar ypač prieš tokią patyrusią komandą.Nu bent jau Birutis reabilitavosi už praeitis rungtynes,Sabeckis taip pat savam stiliuje.Kiti tai tik šešėlius savo priminė.

--
to 7evenTau locheli ne komentarus čia rašineti,o kotus bachūrams šveisti.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Toks dalbajobas kaip tu su tokiom frazem "lochelis" toli eisi bachuru keliu, vargu ar iki "kotu sveitimo" dasimusi.
2018-05-19 21:10
to 7even
Tau locheli ne komentarus čia rašineti,o kotus bachūrams šveisti.

--
2018-05-19 20:37
Valdas
Greičiausiai lietkabelis laimės šią seriją 3-1,gal 3-2, nebus lengva prieš lietkabelį žalgiriui

--
2018-05-19 20:25
CIdomu, kaip Biruciui seksis zalgiryje kita sezona. Blogiau uz kavaliauska tikrai nebus--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Mink tu velniop su savo biruciais i zk tema, ju daug cia, arba i sudrycio bent jau. Niekam cia neidomu, kas kada zais uz zk ar sudryti
2018-05-19 20:23
Cia gi svarbiausia, kad Zalgiriui ir priklauso, arba kazka uz Ryta zaide. Sitas portalas toks saliskas kitu komandu atzvilgiu, kad net slykstu... Bet aisku, kai yra tik du didesni portalai apskritai Lietuvoj, gali sau leist rasyt, ka nori.
2018-05-19 20:22
C
Idomu, kaip Biruciui seksis zalgiryje kita sezona. Blogiau uz kavaliauska tikrai nebus

--
2018-05-19 20:13
R
Tai Birutis vienas karys lauke, o Sabeckio 19 tasku, cia po...

--
2018-05-19 20:09
aha
pagrindinis raktas į kabelio pergalę - neleidimas žaisti aukstikalniui. Ačiū treneriui už stiprybę
Is kur tiek nepagarbos Lietkabeliui is sito sudportalio? Pasiimta lengva ir prognozuota pergale. Straipsnio pavadinime ir turiny vis tiek daugiau informacijos apie Siaulius. Cia tik paskutiniai kvailiai galejo prognozuot kazkokia intriga, nes sudetim Lietkabelis ta pati Neptuna lenkia, o veteranai ir Eueopos krepsinio zvaigzdes kaip Lavrinoviciai, Jasaitis puse kojos zaisdami aplos visokius vidutiniokus is neptunu, ar siauliu.
2018-05-19 20:08