Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Vaido Kariniausko vedama Oradėjos CSM ekipa – per žingsnį nuo Rumunijos pirmenybių finalo. Įžaidėjas kartu su Kristopheriu Richardu buvo rezultatyviausi ir naudingiausi mačo krepšininkai, o jų klubas trečiajame pusfinalio mače namie 76:64 (25:16, 14:14, 14:17, 23:17) įveikė Sibiu CSU ir serijoje iki trijų pergalių atitrūko 2-1.

Ketvirtasis mūšis sekmadienį taip pat vyks Oradėjoje.

Kariniauskas per 26 minutes pelnė 17 taškų (5/11 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Kitas Oradėjos komandos lietuvis Artūras Valeika žaidė 11 minučių, per kurias pasižymėjo 2 taškais (0/1 dvitaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 1 kamuolį bei surinko 1 naudingumo balą.

Antroje pusfinalio poroje prie lygos finalo priartėjo ir Bukarešto „Steaua Eximbank“ komanda su Mariumi Runkausku. Ji savo aikštėje 79:71 (21:23, 20:14, 20:16, 18:18) įveikė Klužo-Napokos „Transilvania“ krepšininkus ir serijoje įgijo persvarą 2-1.

Runkauskas nugalėtojams per 32 minutes pelnė 12 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu Klužo-Napoko klube žaidžiantis Adomas Drungilas rungtyniavo 13 minučių, į varžovų krepšį įmetė 7 taškus (2/2 dvitaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 3 kamuolius, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 7 naudingumo balus.

Šios abi ekipos sekmadienį dar sykį susitiks Bukarešte.

2018-05-26 12:43