• „Lokomotiv“ Vieningosios lygos ketvirtfinalyje 72:77 neprilygo „Chimki“
  • Maskvos komanda serijoje iki 3 pergalių yra priekyje 2-0

• Mačiulis per 23 minutes pelnė 7 taškus ir sugriebė 5 kamuolius

• Nugalėtojams Aleksejus Švedas pelnė 32 taškus

Jonas Mačiulis kartu su Krasnodaro „Lokomotiv“ komanda atsidūrė ant bedugnės krašto. „Loko“ VTB Vieningosios lygos ketvirtfinalyje svečiuose 72:77 (23:15, 16:19, 16:21, 17:22) nusileido Maskvos srities „Chimki“.

Daugiausia pataiko: Dmitry Kulagin

Serijoje iki 3 pergalių „Chimki“ pirmauja 2-0. Trečiosios rungtynės taip pat bus žaidžiamos Maskvoje, o jeigu prireiks ketvirtojo ir penktojo mačų, tuomet jie įvyks Krasnodare.

Pralaimėjusiems Mačiulis per 23 minutes pelnė 7 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit., 4/4 baudos), atkovojo 5 kamuolius, kartą suklydo, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 9 naudingumo balus.

Likus 7 minutėms „Chimki“ pirmavo tik vienu tašku (61:60), tačiau tuomet maskviečiai spurtavo 9:2 ir įgijo 8 taškų persvarą.

Prasidėjus paskutinei minutei „Lokomotiv“ dar priartėjo iki 3 taškų deficito (72:75), tačiau Malcolmas Thomasas įmetė dvitaškį ir rungtynėse padėjo tašką.

„Chimki“ komandoje sunkiai sulaikomas buvo Aleksejus Švedas. Rusas per 37 minutes pelnė 32 taškus (7/8 dvit., 2/11 trit., 12/14 baudos), sugriebė 3 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 10 pražangų bei surinko 26 naudingumo balus.

Serijoje laimėjusi komanda pasieks į finalinį ketvertą.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 32 (7/8 dvit., 12/14 baudos, 7 rez. perd.), Tyleris Honeycuttas 11 (7 atk. kam.), Malcolmas Thomasas 10 (6 atk. kam.), Charlesas Jenkinsas 8.

„Lokomotiv“: Dimitrijus Kulaginas 19, Dimitrijus Chvostovas 13, Chrisas Babbas 12, Mardy Collinsas 8.

2018-05-27 08:37
Na Maciulis zaidzia ant dabartiniu savo galimybiu ribos , nereikia is jo jau kazko pasakisko reikalauti , jo geriausios dienos jau seniai praeityje...Lokomotiv su Broekhofu apsisove kai nesugebejo jo atkrintamosioms registruoti , o jis juk vienas pagrindiniu komandos zaideju , tai viena is priezasciu kodel Krasnodaro klubas pralaimes serija.