Nuotr.: Fotodiena.lt/R.Lukoševičius
Nuotr. Fotodiena.lt/R.Lukoševičius

Lukas Lekavičius sužaidė įspūdingą atkarpą pirmoje rungtynių pusėje ir padėjo savo ginamai Atėnų „Panathinaikos“ žengti į Graikijos lygos finalą.

GM: 31

Trečiose pusfinalio rungtynėse „Pao“ svečiuose 88:72 (14:22, 23:21, 22:10, 29:19) susitvarkė su Salonikų PAOK komanda.

Seriją 3-0 laimėjusi Atėnų komanda Graikijos lygos finale susikaus su Pirėjo „Olympiakos“, kuri identišku rezultatu nukovė Patrų „Promitheas“.

Lekavičiui pirmajame kėlinyje teko nelengva užduotis – pakeisti Nicką Calathesą, kuris per pirmąsias 8 minutes pelnė 10 taškų. Visgi lietuvis nepasimetė.

Lekavičius be keitimo žaidė 11 minučių, o per jas pelnė 12 taškų (3/3 dvit., 1/1 trit., 3/3 baudos).

Po ilgosios pertraukas Lukas taškų nebepelnė. Rungtynes jis baigė per 18 minučių įmetęs 12 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojęs 3 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, dukart suklydęs, triskart prasižengęs, išprovokavęs 1 pražangą ir surinkęs 11 naudingumo balų.

Po dviejų kėlinių „Pao“ dar atsiliko 6 taškais, tačiau antrąją pusę laimėjo 51:29 ir šventė pergalę.

PAOK: Philas Gossas 15 (5 rez. perd.), Darnellas Jacksonas 14, Lucky Jonesas ir Dimitrios Katsivelis po 9.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 27 (5/9 trit., 9 rez. perd.), Nikos Pappas 13, Lukas Lekavičius 12, Thanasis Antetokounmpo ir Jamesas Gistas (12 atk. kam.) po 11.

Komanda: Atėnų Panathinaikos