Vieta lygoje: 16
Geriausias pasiekimas: 95
Blogiausias pasiekimas: 57
Daugiausia pelno: Ricky Hickman

Nuo 2015 metų Eurolygoje žaidusi Bambergo „Brose“ komanda kitą sezoną stipriausiame Europos turnyre nesigrums.

„Brose“ Vokietijos lygos pusfinalio serijos ketvirtose rungtynėse namuose iššvaistė turėtą 20 taškų pranašumą ir prieš Miuncheno „Bayern“ krito 79:83 (33:17, 19:21, 17:25, 10:20).

„Bayern“ seriją laimėjo 3-1. Iki šios akistatos visi mačai baigėsi šeimininkų pergalėmis.

Finale „Bayern“ susikaus su Berlyno ALBA, kurios garbę gina Marius Grigonis. Laimėjusi komanda iškovos kelialapį į Eurolygą.

„Bayern“ Eurolygoje nežaidė nuo 2015-2016 m. sezono, ALBA – nuo 2014-2015 m. sezono.

Pirmojo kėlinio pabaigoje „Brose“ triuškino svečius 20 taškų atstumu (33:13), tačiau „Bayern“ nepalūžo. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė 14 taškų, o po trijų – tik 6.

Lemiamo ketvirčio pradžioje Miuncheno klubas išsiveržė į priekį 70:69 ir daugiau savo pozicijų nebeužleido.

Likus pusantros minutės Nikos Zisis įmetė tritaškį ir „Brose“ deficitą sumažino iki 1 taško, tačiau per likusį laiką Danilo Barthelis įmetė vieną baudą, Jaredas Cunninghamas įkrovė iš viršaus ir pergalę šventė „Bayern“.

„Brose“: Dorellas Wrightas 26 (8/13 metimai, 6/6 baudos), Maodo Lo 14, Augustine’as Rubitas 10.

„Bayern“: Danilo Barthelis 19 (7 atk. kam.), Devinas Bookeris 15, Braydonas Hobbsas 12, Alexas Kingas 9.