Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Ties prarajos riba svyravusi „Barcelona“ dramatiškai atsitiesė Ispanijos pirmenybių ketvirtfinalyje. Katalonai antrajame mače Andoroje 85:81 (17:22, 25:20, 22:21, 21:18) dramatiškai palaužė vietos „MoraBanc“ ir išlygino serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1-1.

Lemiamos rungtynės penktadienį vyks Barselonoje.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Coltonui Iversonui pataikius dvitaškį, „MoraBanc“ dar buvo priekyje – 74:71, bet paskui užstrigo „Barcos“ gynybos gniaužtuose ir beveik pusketvirtos minutės nepelnė nė taško.

Tuo metu svečiai spurtavo 9:0, o šeimininkų tylą varžovų aikštės pusėje likus žaisti pusantros minutės nutraukė du taškus pelnęs Landingas Sane'as – 76:80.

Kitoje atakoje Pau Ribas suklydo, tačiau Andoros ekipai nepavyko pasinaudoti gautu šansu – Andrew Albicy metimas iš toli skriejo pro šalį, pražanga sustabdytas Petteri Koponenas realizavo abi baudas ir įtvirtino „Barcos“ persvarą – 82:76.

„MoraBanc“: Andrew Albicy 22, Moussa Diagne'as 10, Davidas Jelinekas ir Jaka Blažičius (9 atk. kam.) – po 9.

„Barcelona“: Ante Tomičius 19, Petteri Koponenas 15, Pau Ribas ir Thomasas Heurtelis – po 13, Adrienas Moermanas 12, Adamas Hanga 11.

2018-05-30 23:21