Oklando „Golden State Warriors“ sirgaliai antrose NBA finalo serijos rungtynėse nusprendė atsidėkoti Klivlando „Cavaliers“ snaiperiui J.R. Smithui.

Krepšininkas pirmojo mačo ketvirtojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis atkovojo kamuolį puolime, ištrūko iš baudos aikštelės ir iki sirenos neatliko metimo, nors rezultatas buvo lygus. Taip „Cavaliers“ turėjo žaisti pratęsimą, kuriame neatsilaikė 114:124.

Tokį Smitho poelgį „Warriors“ sirgaliai antrose rungtynėse pasitiko palaikymu.

„Cavaliers“ komandos pristatymo metu visi žaidėjai buvo nušvilpti, tačiau ne Smithas. Jam visa „Oracle“ arena paplojo.

Kai Smithas stojo mesti baudų metimų, aistruoliai ir vėl priminė apie savo geranoriškumą. Jie skandavo „MVP, MVP“.

Vienas sirgalius Smithui skyrė specialų plakatą, kuriame užrašė „JR Smithai, tu esi tikrasis MVP“.

Pačiam Smithui antrosios rungtynės nesusiklostė. Jis susitikimą pradėjo startiniame penkete ir per 31 minutę pelnė 5 taškus (1/5 dvit., 1/4 trit., 0/1 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bet atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Cavaliers“ varžovų aikštėje pralaimėjo 103:122 ir serijoje iki 4 pergalių atsilieka 0-2. Kiti du mačai bus žaidžiami Klivlande.

2018-06-04 08:42