Nuotr.: Lapresse – Scanpix
Nuotr. Lapresse – Scanpix

Ispanijos krepšinio lygos pusfinalį Madrido „Real“ pradėjo įtikinama pergale. Ispanijos sostinėje vykusiame mače „Real“ 88:70 (14:22, 28:10, 20:17, 26:21) patiesė Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“.

Serijoje iki 3 pergalių „Real“ išsiveržė į priekį 1-0. Antrasis mūšis taip pat bus žaidžiamas Madride.

„Gran Canaria Herbalife“ puikiai pradėjo mačą ir greitai įgijo 12 taškų pranašumą (16:4), tačiau tuomet pabudo „Real“. Iki ilgosios pertraukos ji spurtavo 38:16 ir susikrovė dviženklį pranašumą (42:32).

Trečiajame kėlinyje „Real“ pranašumas pakilo iki 18 taškų ir per likusį laiką „Gran Canaria Herbalife“ savo deficitą iki vienženklės ribos taip ir nesumažino.

Į pusfinalį patekęs Las Palmo klubas jau užsitikrino vietą kito sezono Eurolygoje.

„Real“ talentas Luka Dončičius strigo atakuodamas krepšį. Jis per 25 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit., 0/3 trit.), tačiau atkovojo 4 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Real“: Walteris Tavaresas 17 (7/9 dvit., 7 atk. kam.), Jaycee Carrollas 16, Felipe Reyersas 9 (7 atk. kam.), Facundo Campazzo ir Rudy Fernandezas po 8.

„Gran Canaria Herbalife“: Nikola Radičevičius, Luke’as Fisheris, Galis Mekelis ir Pablo Aguilaras (6 atk. kam.) po 10.