Naujoji LKL sistema: daugiau komandų ir mažiau rungtynių?

Tomas Vanagas
Tomas Vanagas
„BasketNews.lt“
2018-06-07 20:07
Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Šiemet Lietuvos krepšinio lygos sezonas pasibaigs vėliausiai pirmenybių istorijoje. Anksčiausia įmanoma sezono pabaigos data yra birželio 16 diena, o vėliausia – birželio 22-oji. 

Tai bus antrasis sezonas iš eilės, kuomet LKL paskutinės rungtynės sužaidžiamos vėliausiai istorijoje. Prieš metus LKL finalas baigėsi birželio 9-ąją. Šiemet tą pačią dieną finalas tik prasidės.

Kitą savaitę, birželio 13-ąją, įvyks LKL valdybos posėdis, kuriame susirinks visų komandų atstovai, taip pat LKL prezidentas Remigijus Milašius bei lygos direktorius Romualdas Brazauskas.

Susirinkime turėtų būti pristatyti naujos varžybų sistemos variantai. Šiuo metu galioja keturių ratų sistema, pagal kurią 10 ekipų rungtyniauja po 36 kartus.

BasketNews.lt“ žiniomis, galimas variantas, kad komandų skaičius bus padidintas iki 12. Tuomet reguliariame sezone klubai žaistų du ratus (po 22 rungtynes), o vėliau komandos būtų padalintos į dvi grupes po 6 ekipas, kurios vėl sužaistų po du ratus (dar 10 rungtynių).

Taip reguliariame sezone vietoje dabartinių 36 rungtynių liktų 32 mačai.

Kaip 10 komandų skaičius išaugtų iki 12? „BasketNews.lt“ žiniomis, 12-ąja LKL komanda pretenduoja tapti „Jonavos“ klubas, kuris turėtų sumokėti stojamąjį mokestį. Jis siekia 400 tūkst. eurų. Lygoje taip pat liktų visi 10 šį sezoną pirmenybėse žaidę klubai bei Šakių „Vytis“, kuris į stipriausią šalies lygą pateks sportiniu principu.

Kitas galimas variantas – palikti 10 komandų, tačiau taip pat reguliarųjį sezoną sutrumpinti iki dviejų ratų (po 18 rungtynių), po jų komandos skiltų į dvi grupes po 5 ekipas, o šiame etape vėl būtų rungtyniaujama 2 ratus (po 8 rungtynes).

Tokiu atveju rungtynių skaičius nuo 36 sumažėtų iki 26. Tai – tiek pat mačų, kiek ir Graikijos lygoje, kurioje 14 ekipų varžosi dviejų ratų sistema.

Pokyčių privalu imtis dėl kelių priežasčių. Visų pirma, LKL sezonas išsitęsė pernelyg ilgai. Dar iki 2014 metų krepšinio batalijos baigdavosi gegužės mėnesį, o dabar – birželio antroje pusėje. Panašu, kad pernelyg užsitęsęs sezonas atsirėmė į lankomumą – žmonės svarbiausiose kovose vangiai renkasi į arenas.

Šį sezoną LKL ketvirtfinalyje ir pusfinalyje sužaistos šešios serijos. Tik dviejose serijose lankomumo vidurkis buvo didesnis nei tas, kurį abi komandos tarpusavio dvikovose fiksavo reguliariame sezone.

Lankomumas, palyginus su reguliariu sezonu, pakilo tik Panevėžio „Lietkabelio“ ir „Šiaulių“ serijoje (+261) ir Vilniaus „Lietuvos ryto“ bei Utenos „Juventus“ akistatoje (+488).

Ryškiausias nuosmukis – Kauno „Žalgirio“ ir „Lietkabelio“ kovoje. Reguliariame sezone šių ekipų rungtynes vidutiniškai stebėjo 5198 aistruoliai, o jų pusfinalio akistatose vidutiniškai rinkosi po 2937 žiūrovus. Tai – net 2261 žiūrovu mažiau.

Didžiausia intriga LKL atkrintamosiose kol kas užfiksuota pusfinalyje tarp „Lietuvos ryto“ ir „Neptūno“, tačiau ir šios akistatos sulaukė mažiau dėmesio nei ankstesnės dvikovos reguliariame sezone. Pusfinalio mačuose tarp šių ekipų į arenas ateidavo vidutiniškai 739 žiūrovais mažiau nei reguliariame sezone.

Visų serijų lankomumo palyginimas su komandų tarpusavio kovomis reguliariame sezone:

Atkrintamųjų varžovai Lankomumo vidurkis tarpusavio mačuose reguliariame sezone Lankomumo vidurkis
atkrintamųjų serijoje
Skirtumas 
„Žalgiris“ – „Nevėžis“ 2052 1678 -374
„Žalgiris“ –„Lietkabelis“ 5198 2937 -2261
„Lietkabelis“ – „Šiauliai“ 2506 2767 +261
„Lietuvos rytas“ – „Juventus“ 1969 2457 +488
„Lietuvos rytas“ – „Neptūnas“ 5422 4683 -739
„Neptūnas“ – „Pieno žvaigždės“ 1600 1300 -300
  Vid. 3124 Vid. 2637 Vid. -487

LKL reguliarusis sezonas trunka 36 rungtynes, o tai yra didžiausias skaičius tarp visų pajėgiausių Europos nacionalinių čempionatų.

Mažiausiai nuo LKL atsilieka Vokietijos, Ispanijos ir Prancūzijos čempionatai, kuriuose reguliariame sezone žaidžiamos po 34 rungtynes. Palyginimui, keturių ratų sistemą turinčioje LKL dalyvauja 10 komandų, o minėtose lygose – po 18.

Italijos ir Turkijos lygose reguliariame sezone žaidžiama po 30 rungtynių, Graikijos krepšinio lygos – 26, VTB Vieningoje lygoje – 24.

Lietuvos krepšinio lyga, kartu su Italijos „Lega Basket“, Europoje turi ilgiausias atkrintamąsias varžybas. Abiejose lygose ketvirtfinaliuose ir pusfinaliniuose kovojama iki 3 pergalių, o finale – iki 4.

Tuo metu Ispanijoje, Turkijoje, Prancūzijoje ir Graikijoje ketvirtfinaliai vykdomi iki 2 pergalių. Tokia pati sistema LKL buvo vykdoma iki 2014-2015 m. sezono.

Europoje visos stipriausios lygos pusfinalius rengia iki trijų pergalių. Tuo metu rungtynių skaičius finale išsiskiria. Kovoje dėl titulo be LKL iki keturių pergalių kovojama Italijoje ir Turkijoje.

Tuo metu finale iki 3 laimėjimų žaidžiama Ispanijoje, Vokietijoje, Graikijoje ir Prancūzijoje.

Lyga Rungtynių skaičius reguliariame sezone Minimalus mačų skaičius atkrintamosiose Maksimalus mačų skaičius atkrintamosiose
LKL (10 klubų) 36 10 17
Ispanijos ACB (18 klubų) 34 8 13
Turkijos lyga (16 klubų) 30 9 15
Italijos Lega Basket (16 klubų) 30 10 17
Prancūzijos LNB (18 klubų) 34 8 13
VTB Vieningoji lyga (13 klubų) 24 5 7
Vokietijos lyga (18 klubų) 34 9 15
Graikijos lyga (13 klubų) 26 8 13

Skaičiai tokie, kad LKL turi ir ilgiausią reguliarųjį sezoną, ir ilgiausias atkrintamąsias varžybas, tačiau mažiausią kiekį komandų.

Yra ir dar vienas Lietuvos stipriausios lygos išskirtinumas Europoje. Europos elitinėse lygose nežaidžiamos rungtynės dėl trečiosios vietos. Kovos dėl bronzos nevyksta Ispanijoje, Turkijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Vokietijoje, tačiau Lietuvoje jos rengiamos metai po metų.

Pagal „Eurohoops“ Europos nacionalinių čempionatų reitingą, minėtos 5 užsienio lygos patenka į geriausiųjų šešetuką. LKL rikiuojasi 10 vietoje, tačiau iš stipriausių lygų pavyzdžio neperima.

Kitą savaitę LKL valdyba spręs klausimą, kaip keisti čempionato sistemą, ar bus priimtas Šakių „Vytis“, ar bus pratęstas Kėdainių „Nevėžio“ dalyvavimas LKL, paaiškės sprendimas ir dėl komandų skaičiaus didinimo.

Atėjo laikai, kai Europos turnyruose žaidžia po 6 Lietuvos komandas, tad tokio ilgo nacionalinio čempionato nebereikia.

„Lietkabelis“ šį sezoną sužais bent 59 rungtynes, „Neptūnas“ – bent 65, „Lietuvos rytas“ – bent 67. Panašiai po tiek mačų bus sužaidusios Eurolygos komandos, nepatekusios tarp 8 stipriausių ekipų.

Apie bent 85 rungtynes per sezoną sužaisiantį Kauno „Žalgirį“ nėra ko kalbėti. Jau dabar galima sakyti, kad tai veikiausiai bus pats didžiausias skaičius tarp visų Eurolygos komandų. 

Nuo 2019-2020 metų sezono Eurolygoje prisidės dar dvi komandos, tad „Žalgirio“ rungtynių skaičius gali dar labiau išaugti.

Kad komandoms tvarkaraštis nebūtų sunkiai pakeliamas, LKL valdyba ėjimus turėtų pradėti jau kitą trečiadienį.


Rodyti komentarus
1 2  »
2018-06-10 10:16
simuciukas8 kvaily
Komandos kurios nezaidzia Europos turnyruose yra dauguma? Ar tu idi.ot.as? Nezaidzia tik Dzukija! Tai viena komanda yra dauguma kitoms devynioms?

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 12:26
vasara
Jei vasara butu sudina ir lytu pastoviai pilnos arenos butu. Atsizvelkit ir i tai.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 12:10
Kriukas, visur rimti cempionatai Europoj vyksta dvieju ratu sistema, kodel mes ja rengiam ne 4-iu ratu sistema? Ar tai tau nera "overkill"? Mes turim 4-is ratus, nes Lietuva negali tureti pakankamo kiekio komandu 2-iems ratams. Tokia pati situacija izraeli, ir jie jau ne vienus metus naudoja sia sistema. 3-4 stipriausioms komandoms zaist keturis ratus su visais varzovais yra "overkill", tai siek tiek nesamoninga, nes labai sumazina kiekvienu rungtyniu svarba ir itaka. Geriausia bus 12-a komandu, ir 32 rungtynes. 12-a komandu maksimalus galimas LKL komandu skaicius Lietuvoje, ir kadangi lygiu skirtumai labai skiriasi palyginus pirmas 3-4 ir paskutines 3-4 komandas, tai du ratai yra kaip tik zaist, nes kam ziureti i triuskinimus? Kodel Zalgiris su kokia pvz Palanga privalo zaist keturis kartus? Kas cia per pieva? Nemanai?
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 11:57
Kriukas, su visa pagarba, bet kuo skiriasi 32 vs 36 rungtynes? Juk tai palyginti labai panasus skaicius. Suprasciau jei sakytum, kad 26-ios per mazai, bet 32-i tikrai nera per mazai. Pats sakyciau optimaliausias skaicius butu 30 rungtyniu, bet 32-i irgi nera blogai, ypac zinant, kad sutilptu 12-a LKL komandu, kas manau butu labai gerai Lietuvos krepsiniui, galetu zaist daugiau jaunimo LKL'e kurie dabar NKL zaidzia. Beje, negi straipsnio neskaitei? LKL jau ir taip turi daugiausiai rungtyniu reg sezone ir atkrintamosiose Europoje. Ar tai skaitosi normalu?

Plius, labai imanomas dalykas, kad ir kiti cempionatai paseks Eurolygos pedomis, bus pailgintas reguliarusis sezonas, cia tik laiko klausimas. gana tikras esu, kad kai Eurolyga padides iki 18-os komandu, tai bus ir Eurocup formatas pakeistas, pailgintas jis, pvz 24-ias ekipas isskirstant i grupes po 12-a, tad ir Eurocup komandoms rungtyniu butu geras kiekis. Fiba champions lyga irgi gali didinti rungtyniu skaiciu pirmam etape.

Viskas eina link Europiniu cempionatu intensyvumo didejimo, ir laisvi tarpai bus uzpildomi ne vietiniais bet tarptautiniais cempionatais. Kam LKL'e truks rungtyniu, zais BBL'e ar kituose cempionatuose. Bei kaip sakiau 32 vs 36 didelio skirtumo realiai nera, bet Zalgirui vis tiek siek tiek pades sumazinti intensyvuma.

Viska ivertinus geriausias formatas yra 12-a komandu ir 32-i rungtynes per reg sezona.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 09:59
to subfor - kartojiesi, vaikine, rungtynių skaičius daugumai komandų, išskyrus Žalgirį, ir tai su išlygomis (profai juk, NBA palyginkim skaičių) yra labai NORMALUS, pažįstu krepšininkus ir žinau jų vidinę jauseną - ŽAISTI yra kita emocija, negu treniruotis savaitę dėl vienų rungtynių, o ir žiūrovams interesas. Dėl sistemos galima diskutuoti, play- off tobulinti, bet tik ne 26 -32 runtynės per sezoną
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 09:51
subforrungtyniu skaicius nera normalus. Ir taip juk labai anksti LKL cempionatas prasideda, kad tik tas rungtynes sutalpinti vienam sezonui. 26-ios rungtynes butu gerai, 32-i jau daugoka, bet jeigu bus 12-a komandu, tada gali buti ir tos 32-i rungtynes. Kodel del poros prasciausiu LKL komandu nezaidzianciu niekur privalo LKL turet daug rungtyniu ale kad nebutu "per mazai rungtyniu"? Tas juk nesamone. Beveik visos LKL komandos gali dalyvauti Europe cup cempionatuose, o jei kokia 1-2 liks uz borto dar yra Baltijos BBL lyga. Tad rungtyniu uzteks. O kas sako, kad neidomu, kaip tik butu didele itampa 2/3 cempionato, kai kovotu del penketuko, o veliau juk vis tiek zemesneje lenteles dalyje dar vyktu itempta kova del 6-8 vietu, bandymo Zalgirio isvengti ar i atkrintamasias isokti. Beje, patys pasiskaiciuokit - su 10 komandu per pirmus rastus butu 18-a rungtyniu, o per paskutini jau tik 8-ios. pirmas etapas daug ilgesnis pagal rungtyniu skaiciu, tai zinokit antras ratas neprailgs greit jis ten pasibaigs. Tai geras variantas.Dar tiems kurie sako, kad normalus rungtyniu skaicius - o tai jums neuzknisa tiek 4-i ratai? Zaist keturis kartus per sezona su visomis komandomis? Taigi cia beprotiskai daug. Dabar pvz bus lb svarbus tie pirmieji du ratai, kurie truks daugiau nei du trecdalius sezono, o ir paskutinis etapas idomus bus, ir svarbiausia, kad neilgas, greitai jis pasibaigtu. Butina keist cempionata, cia faktas. Ir ziurovai nuo to tik dziaugsis, kai kiekvienos rungtynes bus svarbios, o ne kai dabar, kai zinai, kad po vienu rungtyniu, dar net 3(!!!) kartus su jais zaisi. Nesamone juk.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 09:49
Manau permainos bus į gerą. O ir dalyviai tie patys nusibodo. Žaidi Europoje arba BBL ir rungtynių skaičius vis dar pakankamas.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 09:37
rungtyniu skaicius nera normalus. Ir taip juk labai anksti LKL cempionatas prasideda, kad tik tas rungtynes sutalpinti vienam sezonui. 26-ios rungtynes butu gerai, 32-i jau daugoka, bet jeigu bus 12-a komandu, tada gali buti ir tos 32-i rungtynes. Kodel del poros prasciausiu LKL komandu nezaidzianciu niekur privalo LKL turet daug rungtyniu ale kad nebutu "per mazai rungtyniu"? Tas juk nesamone. Beveik visos LKL komandos gali dalyvauti Europe cup cempionatuose, o jei kokia 1-2 liks uz borto dar yra Baltijos BBL lyga. Tad rungtyniu uzteks. O kas sako, kad neidomu, kaip tik butu didele itampa 2/3 cempionato, kai kovotu del penketuko, o veliau juk vis tiek zemesneje lenteles dalyje dar vyktu itempta kova del 6-8 vietu, bandymo Zalgirio isvengti ar i atkrintamasias isokti. Beje, patys pasiskaiciuokit - su 10 komandu per pirmus rastus butu 18-a rungtyniu, o per paskutini jau tik 8-ios. pirmas etapas daug ilgesnis pagal rungtyniu skaiciu, tai zinokit antras ratas neprailgs greit jis ten pasibaigs. Tai geras variantas.

Dar tiems kurie sako, kad normalus rungtyniu skaicius - o tai jums neuzknisa tiek 4-i ratai? Zaist keturis kartus per sezona su visomis komandomis? Taigi cia beprotiskai daug. Dabar pvz bus lb svarbus tie pirmieji du ratai, kurie truks daugiau nei du trecdalius sezono, o ir paskutinis etapas idomus bus, ir svarbiausia, kad neilgas, greitai jis pasibaigtu. Butina keist cempionata, cia faktas. Ir ziurovai nuo to tik dziaugsis, kai kiekvienos rungtynes bus svarbios, o ne kai dabar, kai zinai, kad po vienu rungtyniu, dar net 3(!!!) kartus su jais zaisi. Nesamone juk.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2018-06-08 08:17
Rungtyniu skaicius normalus , ypac toms komandoms kurios nezaidzia Europoje ,o tokiu dauguma. Nieko nereikia keisti .
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2018-06-08 08:01
x
tai iš viso pradėkim nuo atkrintamųjų mažai mačų ir žaidėjai nepervarkas.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 07:35
to kriukas
reguliariame sezone vietoje dabartinių 36 rungtynių liktų 32 mačai.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 07:34
12 normaliai
Tiek ir buvo. Kol nebankrutavo Sakalai, ir vietoj iskritusiu Mazeikiu (ar Atleto) nebeatejo niekas.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 07:20
Mrr
O su kainodara viskas gerai per atkrentamasias? Kazkuriais metais Neptunas uz kelias varzybas uzsiplese tik kiek kainavo abonenetas visam sezonui (taip dabar jie turi abonentus iki pabaigos)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-08 00:13
djgaffer
Įdomūs pasiūlymai.Čia daug priklauso,kaip finansiškai klubai jaustųsi ir ar leistų sau sukaupti tą privalomą biudžetą.Rungtynių sumažėtų,bet gali būti,kad ir lygis kristų.Tačiau tikrai daug rungtynių sužaidžiama ir būtina kažką keisti.Paskui po sezono tokio žaidėjai kaip nuvaryti arkliai jaučiasi,o tai ir rinktinei atsiliepia.Teks pasukt galvą vadovybei,ką daryti.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2018-06-07 23:39
pezelai pezeliauskai - apynormalis tas rungtynių skaičius, o komandoms, nedalyvaujančioms euro turnytruose ar antrarūšiam BBL - netgi per mažai, normalu kai žaidžiama nuo rugsėjo vidurio iki birželio pradžios, 8,5 mėn, apie 36 savaites, per sav po 2 rungtynes - na, nedid pertraukeles, tebūnie iki 65 -70 rungtynių, nenusipezekim, kad 26 pakaks, likusi laiką treniruosis, Ispanijos antroj lygoj panasiai, nuobodybe ir žiūrovams ir žaidėjams, ne vienas skundėsi - juk žaidėjai labiau nori ŽAISTI, o ne treniruotis rutiniškai -tai viena

Antra- play off galim keisti, pvz elitinis Zalgiris pasijungia nuo pusfinalio, ar pan, ir cempionams uztenka triju pergaliu, bet tik atsisakyti apie 34 -36 reg sezono nepri

tariu niekaip
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2018-06-07 23:33
simuciukas810 komandu buvo optimalus variantas , bent puse LKL komandu turi vienu ar kitu problemu su finansais , priemus i LKL dar dvi antro eselono ekipas pralaimesime kokybe , kas ziures kai kapojasi du visiski autsaideriai mokyklos saleje? O lankomumo kritimas per tokias siltas dienas mazai stebina . Reikia ankstinti sezono pradzia tada ir sezonas anksciau baigsis. Suprantu , kad norima LKL pritaikyti vienos ekipos poreikiams , kuri suzaidzia daug rungtyniu , bet ar LKL atstovauja vienai komandai ar 10? Daugiau rungtyniu paskata tobuleti jaunimui . O Zalgiris ir kitos stiprios ekipos nenuvargs savo lyderiams leisdami pazaisti po 16-20 min. Ekipu skaiciaus didinimas - zingsnis atgal .


Pritariu: sistema yra gera, reikia anksčiau pradėti, o atskyrimas vienų komandų nuo kitų padarys neįdomią pabaigą, nes nebebus iki tol blogiau rungtyniavusiems kur atsigriebti, dėl ko pabaiga bus visai neįdomi.

Be to,

būtina, kad prastesnės komandos turėtų galimybę susikauti su geresnėmis - tik taip bus keliamas meistriškumas ir Lygos lygis tuo pačiu.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-06-07 23:21
10 komandu buvo optimalus variantas , bent puse LKL komandu turi vienu ar kitu problemu su finansais , priemus i LKL dar dvi antro eselono ekipas pralaimesime kokybe , kas ziures kai kapojasi du visiski autsaideriai mokyklos saleje? O lankomumo kritimas per tokias siltas dienas mazai stebina . Reikia ankstinti sezono pradzia tada ir sezonas anksciau baigsis. Suprantu , kad norima LKL pritaikyti vienos ekipos poreikiams , kuri suzaidzia daug rungtyniu , bet ar LKL atstovauja vienai komandai ar 10? Daugiau rungtyniu paskata tobuleti jaunimui . O Zalgiris ir kitos stiprios ekipos nenuvargs savo lyderiams leisdami pazaisti po 16-20 min. Ekipu skaiciaus didinimas - zingsnis atgal .
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2018-06-07 23:11
To Poltergeistas. Ei tu asilo berete supistas Jonava 9 pagal dydį Lietuvos miestas. Ir už visokius Prienus, Pasvalius, Šakius didesnis turi puikią naują areną, tai ko jiems LKL nežaisti. Plius Kaunas šalia, galės Jonavoj žaisti Žalgirio geriausi dubleriai ir semtis LKL patirties. Ir būtinai reikia padaryti 2 ratų sistemą vietoj 4.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2018-06-07 22:00
Jūs čia rimtai apie Jonava? Kiekybė nėr kokybė !!! Jonava kaimų kaimas LKL senai išaugo iš 95 metų lygio. FAKTAS kaip blynas LKL turi apsibrėžti ribas LKL atkrintamųjų varžybų. Birželio mėnuo geras oras niekam neįdomus krepšinis tad tik gėriau padaryti playof gegužės 30d. Ir žaidėjai bus pamaloninti galės pailsėti prieš rinktinės dvikovas o dabar aria kaip kuinai

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
-1
2018-06-07 20:58
Anonimas
Abu variantus uzskaitau. Nes ziauru, kai per playofus tiek mazai renkasi sirgaliu. Tik tegul nesumazina ketvirfinalio serijos iki 2 pergaliu.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 21

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas