Ketvirtąją nesėkmę ULEB taurės varžybų šeštajame ture patyrė iš krizės neišbrendanti Kazanės „Uniks“ ekipa. Rusijos klubas išvykoje 64:76 (21:26, 15:12, 9:20, 19:18) nusileido I grupės turnyro lentelės kaimynei Zadaro „Zadar“ komandai iš Kroatijos.

Prieš savaitę paskutinį kartą „Uniks“ klubui vadovavęs Antanas Sireika padėjo ekipai nutraukti 3 iš eilės pralaimėjimų seriją ir iškovoti pergalę 108:79 prieš Den Bošo „EiffelTowers“ krepšininkus.

Tuo tarpu prie klubo vairo ULEB taurės turnyre stojusiam naujajam „Uniks“ strategui Aco Petrovičiui debiutuoti pergalingai nepavyko.

Nuo rungtynių pradžios atsilikę (2:8, 11:21) jo auklėtiniai atsiliko visą susitikimo laiką. Nors antrajame ketvirtyje „Uniks“ ekipa po Nikolajaus Padiuso taškų buvo priartėjusi iki minimumo (29:30), po didžiosios pertraukos kroatai susigrąžino saugų pranašumą.

Trečiąjį ketvirtį pradėję 8 taškais be atsako „Zadar“ krepšininkai padidino savo persvarą iki 10 taškų (46:36), o baigiantis kėliniui komandas skyrė 13 taškų (58:45). Per paskutinį ketvirtį Kazanės ekipa nesugebėjo pavojingai priartėti ir turėjo pripažinti eilinę nesėkmę.

„Uniks“ gretose per šias rungtynes vis dar nežaidė nugaros traumą besigydantis Darjušas Lavrinovičius.

•

Aco Petrovičius (Kazanės „Uniks“ ekipos vyriausiasis treneris): „Turiu galimybę pirmą kartą ir tikiuosi ne paskutinį pasveikinti su pergale trenerį, kurio pavardė tokia pati kaip ir mano. Man dar sunku, nes į ekipą atvykau vos prieš penkias dienas ir dar nespėjau pakreipti žaidimo ta linkme, kurią norėčiau matyti. Tačiau komanda iš visos širdies stengėsi nugalėti. Vis dėlto buvome papuolę į kelias iš eilės duobes, ypač trečiajame kėlinyje, negalėjome pelnyti taškų ir varžovai atitrūko.“

Aleksandras Petrovičius (Zadaro „Zadar“ ekipos vyriausiasis treneris): „Šias rungtynes galėčiau apibūdinti trumpai – noriu padėkoti žaidėjams ir žiūrovams, kurie buvo mūsų šeštasis žaidėjas aikštėje. Svarbiausia tai, kad galime laimėti kiekvienas rungtynes skirtingu stiliumi. Tai daro mūsų ekipą labai pavojingą“.

„Zadar“: Jure Laličius 13 (7 atk. kam.), Shamellis Stallworthas 13, Pankracije Baracas 11, Andrejus Štimacas 10.

„Uniks“: Virgilas Stanescu 13, Tariqas Kirksay 10 (13 atk. kam.), Duško Savanovičius 10.

sa padalinys
>>> http://www.travian.lt/?uc=lt3_14765 <<< Zaidimas tikriems narsyklinio browserio zaidimo megejams.Vienas is geriausiu zaidimu jau ir lietuvoje.Dar nebandei ? Isbandyk nedelsdamas nes su kiekviena diena zaideju daugeja ir darosi vis idomiau nepraleisk savo sanso iskilti tarp vienos is rasiu : germanu,galu ar romenu.Itraukiantis siuzetas gera grafika ir dar daug ko laukai jusu zaidime travianas .Sekmes zaidziant