Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Stambulo „Fenerbahče“ priartėjo prie Turkijos čempionų titulo. Željko Obradovičiaus kariauna namuose 86:78 (19:17, 18:19, 26:15, 23:27) pranoko Bursos „Tofaš“ bei finalo serijoje pirmauja 2-0.

GM: 36

Turkijos pirmenybių finale žaidžiama iki keturių pergalių, o trečiasis ir ketvirtasis serijos mačas vyks Bursoje.

Po pirmosios susitikimo pusės „Fenerbahče“ pirmavo minimaliu pranašumu (37:36), tačiau dėka sėkmingo trečiojo kėlinio, kurį laimėjo 11 taškų persvara, lemiamu metu rungtynių kontrolę turėjo savo rankose.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Stambulo ekipos persvara siekė 12 taškų (77:65), tačiau tuomet „Tofaš“ ekipa kilo į lemiamą šturmą.

Buvęs Vilniaus „Lietuvos ryto“ legionierius Kennethas Kadji pelnė 5 taškus paeiliui, o atkarpą 11:3 laimėjusi Bursos komanda skirtumą sumažino iki 4 taškų (76:80).

Vis dėlto, ramybę į komandos žaidimą įnešė dvitaškį pelnęs Nicolo Melli. Bradley Wanamakeris pridėjo du baudų metimus ir įtvirtino šeimininkų pergalę.

Eurolygos vicečempionų gretose antrą susitikimą paeiliui rezultatyviausiu buvęs Wanamakeris pelnė 18 taškų, kai pirmajame mače jo sąskaitoje buvo 17 taškų.

Vilniuje žaidęs Kadji per 26 minutes pelnė 13 taškų (6/7 dvit., 0/2 trit., 1/1 baud.), atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Tofaš“ ekipą antrajame finalos serijos mače žudė klaidos. Bursos krepšininkai suklydo 19 kartų, kai tuo metu „Fenerbahče“ – 9.

„Fenerbahče“: Bradley Wanamakeris 18, Jamesas Nunnally 16, Janas Vesely ir Nicolo Melli po 15.

„Tofaš“: Tony Crockeris, Samuelis Mejia ir Jeffrey Morganas po 16.

Komanda: Stambulo Fenerbahce