Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix
  • „Barcelona“ namuose 67:65 įveikė „Baskonia“ ir sušvelnino pusfinalio serijos rezultatą, kuris dabar yra 1-2

• Ante Tomičius pelnė 15 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus

Dramatišką pergalę trečiose Ispanijos pusfinalio rungtynėse šventė „Barcelonos“ krepšininkai, kurie savų žiūrovų akivaizdoje 67:65 (18:19, 13:14, 16:12, 20:20) palaužė Vitorijos „Baskonia“ ir sušvelnino serijos rezultatą iki 1-2.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei dviems minutėms Mattas Janningas pataikė iš toli ir rezultatą išlygino (62:62), tačiau kitoje atakoje dviem taškais atsakė Ante Tomičius ir savo ekipai sugrąžino turėtą persvarą (64:62).

Prasidėjus paskutinei susitikimo minutei, iš toli pataikė Rodrigue‘as Beaubois ir išvedė „Baskonia“ į priekį (65:64), bet į tai atsakymą suradęs Tomičius vėl atstatė pranašumą katalonų naudai (66:65).

Po šio epizodo sekė dvi svečių klaidos, kuomet kamuolį pametė Marcelinho Huertas bei Tornikė Šengelija ir Vitorijos klubui išsigelbėti nebepavyko.

Nugalėtojams Tomičius pelnė 15 taškų (7/9 dvitaškių, 1/2 baudų metimų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Ketvirtosios serijos rungtynės sekmadienį taip pat vyks Barselonoje.

„Barcelona“: Ante Tomičius 15 (7/9 dvit., 7 atk. kam., 26 naud. bal.), Adamas Hanga 10, Victoras Claveras 9.

„Baskonia“: Tornikė Šengelija 11, Mattas Janninas, Rodrigue‘as Beubois ir Vincentas Poirier po 10.