Nuotr. FIBA Europe
  • Ispanijos antrosios lygos finale Manresos ICL 74:78 nusileido Meliljos klubui, tačiau serijoje iki 3 pergalių vis dar yra priekyje 2-1

• Jokūbas Gintvainis pelnė 13 taškų ir savo komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą

• Serijos laimėtojas iškovos teisę žaisti aukščiausiame Ispanijos krepšinio divizione

Jokūbas Gintvainis savo ekipoje buvo antras pagal rezultatyvumą, tačiau jo atstovaujama Manresos ICL išvykoje pratęsimo metu 74:78 (14:13, 11:14, 24:18, 16:20, 9:13) nusileido Meliljos „Basket“ klubui. Finalo serijoje iki 3 pergalių 2-1 vis dar pirmauja lietuvio ekipa.

Gintvainis per 28 minutes pelnė 14 taškų (4/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 2/2 baudų metimai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 9 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose sunkiai sustabdomas buvo Diego Kapelanas, pelnęs 22 taškus ir surinkęs tiek pat naudingumo balų.

Serijos nugalėtojas iškovos teisę kitą sezoną rungtyniauti aukščiausiame Ispanijos divizione. Jame jau tikrai bus reguliarųjį sezoną laimėjęs Breogano „Lugo“ klubas, o iš ACB lygos iškrito Sevilijos „Real Betis“ ir Bilbao „RETAbet“ ekipos.

ICL: Jose Ignacio 14, Jokūbas Gintvainis 13, Jordi Trias Feliu, Gabrielis Lundbergas ir Lluisas Martinezas po 11.

„Basket“: Diego Kapelanas 22 (6/9 dvit.), Franciso Trujillo 17, Pablo Sierra 14.

2018-06-09 09:23