Nuotr.: Facebook.com/TofasSporKulubu
Nuotr. Facebook.com/TofasSporKulubu

Bursos „Tofaš“ taip lengvai Turkijos pirmenybių titulo atiduoti nėra linkusi. Trečiose finalo serijos rungtynėse Sammy Mejia pataikė pergalingą tritaškį, o jo ekipa 91:88 (26:26, 26:23, 16:18, 23:21) palaužė tituluotąjį Stambulo „Fenerbahče“ ir sušvelnino serijos rezultatą, kuris tapo 1-2.

Daugiausia pataiko: Jan Vesely

Ketvirtosios rungtynės taip pat bus žaidžiamos Bursoje.

Iki rungtynių pabaigos likus kiek daugiau nei trims minutėms, Bobby Dixonas pataikė iš toli bei padidino „Fenerbahče“ pranašumą iki 8 taškų (86:78) ir jau atrodė, jog šiame susitikime nugalėtojas bus aiškus.

Vis tik puolime agresyviai žaidę šeimininkai provokavo Željko Obradovičiaus auklėtinių pražangas bei spurtavo 8:0 ir taip išlygino rezultatą, kuomet iki ketvirtojo kėlinio pabaigos buvo likę kiek daugiau nei minutė (86:86).

Į tai Wanamakeris atsakė dviem taškais, o Pierria Henry realizavo tik vieną baudų metimą, taip savo komandos deficitą sumažindamas iki minimumo (87:88). Iki rungtynių pabaigos likus 17 sekundžių, Henry turėjo galimybę persverti rezultatą, tačiau ir vėl pataikė tik vieną baudą ir rezultatą išlygino (88:88).

„Fenerbahče“ turėjo lemiamą ataką, tačiau Dixonas prasižengė puolime, o iki rungtynių pabaigos likus 4 sekundėms, tolimą šūvį paleido minėtasis Mejia bei taip išplėšė pergalę savo komandai.

„Tofaš“: Sammy Mejia 23, Kenny Kadji 21, Tony Crockeris 20.

„Fenerbahče“: Bradley Wanamakeris 20, Bobby Dixonas 16, Mehmedas Mahmutoglu 11, Luigi Datome ir Jasonas Thompsonas po 10.

Pergalingo metimo epizodas vaizdo įraše prasideda nuo 0:35 min.: