Nuotr.: Sipapress – Scanpix
Nuotr. Sipapress – Scanpix
  • ALBA 66:72 nusileido „Bayern“ ir Vokietijos čempionato finalo serijoje atsilieka 1-2

• Marius Grigonis pelnė 10 taškų ir pataikė visus mestus dvitaškius

Marius Grigonis savo ekipoje buvo trečias pagal rezultatyvumą, tačiau Berlyno ALBA trečiose Vokietijos pirmenybių finalo išvykos rungtynėse 66:72 (16:25, 13:21, 19:15, 18:11) nusileido Miuncheno „Bayern“ ir serijoje iki trijų pergalių atsilieka 1-2. Ketvirtosios serijos rungtynės trečiadienį bus žaidžiamos Berlyne.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Grigonis per 29 minutes pelnė 10 taškų (3/3 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojo 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir 2 kartus suklydo.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei trims minutėms, ALBA turėjo 9 taškų deficitą (61:70), tačiau tuomet Peytonas Siva realizavo baudų metimus, tritaškį pataikė Spenceris Butterfieldas ir sostinės klubo deficitas sumenko iki 4 taškų (66:70).

Vis tik Vladimiras Lucičius realizavo baudų metimus, o per likusį laiko ALBA taškų nebepelnė.

„Bayern“ šiame susitikime pataikė dvigubai daugiau tolimų metimų nei Berlyno klubas. Šeimininkai realizavo 10 tritaškių iš 24, kuomet ALBA – 5 iš 19.

„Bayern“: Reggie Reddingas 18 (5/8 trit.), Nihadas Djedovičius 11, Vladimiras Lucičius 10.

ALBA: Spenceris Butterfieldas 16 (3/4 dvit., 3/6 trit.), Peytonas Siva 15 (4/7 dvit., 1/5 trit.), Marius Grigonis 10 (3/3 dvit.).

2018-06-10 22:22