Iš nesėkmių serijos neišbrenda Sopoto „Prokom Trefl“ klubas, kurio vyriausiuoju treneriu dirba Tomas Pačėsas. Lenkijos ekipa Eurolygos aštuntojo turo rungtynėse išvykoje 67:99 (21:23, 21:27, 17:25, 16:26) nusileido Maskvos CSKA ekipai ir patyrė septintą pralaimėjimą.

Sopoto komanda šiame mače vertėsi net be trijų savo priekinės linijos žaidėjų. Dėl traumų negalėjo padėti Milanas Gurovičius, Tomas Masiulis ir Tomas Van Den Spiegelis.

CSKA, vis dar rungtyniaujanti be Matjažo Smodišo ir Aleksejaus Savrasenkos, šįkart savo gretose turėjo Theodorą Papalouką. Tačiau į aikštę po dviejų savaičių pertraukos grįžęs graikas buvo savo paties šešėlis – prametė visus 7 metimus „iš žaidimo“ ir abi baudas.

Iš visų aikštėje pabuvojusių lietuvių naudingiausias buvo CSKA legionierius Ramūnas Šiškauskas. Jis per 21 minutę pelnė 10 taškų (3/7 dvitaškių, 4/4 baudų), perėmė 2 ir atkovojo 1 kamuolį bei 1 kartą suklydo.

„Prokom Trefl“ gynėjas Donatas Slanina per 32 minutes surinko 5 taškus (1/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių), rezultatyviai asistavo 3 kartus, perėmė ir atkovojo po 1 kamuolį, blokavo 1 metimą, net 5 kartus suklydo ir 3 kartus prasižengė.

CSKA: Davidas Andersenas 17 taškų (11 atk. kam.), Trajanas Langdonas ir Marcusas Goree po 14, Nikos Zisis 12, Ramūnas Šiškauskas ir J.R.Holdenas po 10.

„Prokom Trefl“: Mustafa Shakuras 19, Filipas Dylewiczius ir Jovo Stanojevičius po 12.

sudetinga situacija prokom trefl tiek traumu tiek kitokiu problemu manau si komanda zlugs siame EL sezone