Nuotr.: Fotodiena.lt/J.Elinskas
Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

Mindaugas Kupšas dominavo antrosios Kinijos lygos rungtynėse, tačiau jo ginama Čongčingo „Sanhai Lanling“ (1-1) per pratęsimą 123:132 (35:33, 30:19, 29:27, 17:32, 12:21) turėjo pripažinti Hebėjaus „Xianglan“ (2-0) pranašumą.

GM: 1

Kupšas per 49 minutes pelnė 23 taškus (7/15 dvit., 9/10 baudos), atkovojo 17 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 5 metimus, išprovokavo 9 pražangas, penkis kartus pažeidė taisykles bei surinko 41 naudingumo balą.

Lietuvio komandoje rezultatyviausiai žaidė 38 taškus pelnęs Guo Yaoyangas ir 37 surinkęs Tony Mitchellas.

Nugalėtojų komandoje siautė 27-erių metų 188 cm ūgio amerikietis Kenny Boyntonas, per 53 žaidimo minutes surinkęs 68 taškus (12/22 dvit., 10/23 trit., 14/18 baudos).

Pirmose rungtynėse Kupšo klubas šventė pergalę, o tuomet lietuvis įmetė 32 taškus ir taip pat sugriebė 17 kamuolių.

2018-06-14 14:10
As tureciau ten 10 tasku vidurki :D

--
2018-06-14 11:57
Mano manymu ten dauguma atakų pasibaigia Kupšui dar neperėjus į kitą aikštės pusę. Visi bėga pametę galvas ir maži ten visad daugiausiai sumeta.

O kai nepavyksta greit užpult tada jau meta centrai.

Komanda: Utenos Juventus