• Milano „AX Armani Exchange“ šeštosiose Italijos čempionato finalo rungtynėse išvykoje 96:71 sutriuškino „Dolomiti Energia“ ir serijoje triumfavo 4-2

• Artūras Gudaitis pelnė 14 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų

• Mindaugas Kuzminskas atseikėjo 15 taškų, pataikęs 5 tritaškius iš 6

• Andrew Goudelockas buvo pripažintas finalo serijos MVP

Mindaugas Kuzminskas pataikė 5 tritaškius iš 6, Artūras Gudaitis buvo arti dvigubo dublio, o lietuvių vedamas Milano „AX Armani Exchange“ Italijos pirmenybių finalo šeštosiose rungtynėse išvykoje 96:71 (25:20, 23:13, 18:23, 30:15) nugalėjo Trento „Dolomiti Energia“ ir serijoje triumfavo 4-2.

GM: 1

Kuzminskas per 31 minutę pelnė 15 taškų (0/2 dvitaškių, 5/6 tritaškių), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir surinko 19 naudingumo balų.

Itin solidų pasirodymą surengė ir Artūras Gudaitis. Puolėjas per 18 minučių prie pergalės pridėjo 14 taškų (6/7 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), 9 atkovotus kamuolius, blokuotą metimą, 3 išprovokuotas pražangas, o pats taisykles pažeidė 4 kartus ir mačą baigė surinkęs 20 naudingumo balų.

Milano klubui tai 28-asis Italijos pirmenybių titulas, kuris buvo iškovotas po vienerių metų pertraukos.

Svečiai iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Gudaitis surinko 4 taškus paeiliui, Dairis Bertans smeigė tritaškį, o Andrew Goudelockas pataikė dar vieną tolimą metimą ir Milano klubas tapo nebepavejamas (42:23).

Dar įspūdingesnes rungtynes nugalėtojų gretose sužaidė Andrew Goudelockas, pelnęs 21 tašką, realizavęs 5 tolimus metimus iš 9 bei surinkęs 24 naudingumo balus. Amerikietis buvo pripažintas finalinės serijos naudingiausiu krepšininku.

„Dolomiti Energia“: Dominique‘as Suttonas 15, Shavonas Shieldsas ir Toto Forray po 14.

„AX Armani Exchange“: Andrew  Goudelockas 21 (5/9 trit.), Mindaugas Kuzminskas (5/6 trit.) ir Dairis Bertans po 15, Artūras Gudaitis 14 (6/7 dvit., 9 atk. kam.), Curtis Jerrelsas 12, Vladimiras Micovas 10.

2018-06-16 11:48
ZF
Butu kaskuris Lietuvis MVP tapes, iskart nba jau sviestu.
2018-06-16 10:14
Finale Kuzia atsigavo,stabiliau žaidė.Nelabai aišku padės toks žaidimas grįžti į NBA,bet bent jau jam pačiam psichologiškai bus geriau,kai finale gerai žaidė.Prieš rinktinę abu lietuviai dar pailsėt spės savaitėlę,o tada į stovyklą.Sveikinimai su titulu.