Nuotr. „BasketNews.lt“/V. Mikaitis
  • „Panathinaikos“ lemiamose Graikijos finalo rungtynėse 84:70 pranoko „Olympiacos“

• Lukas Lekavičius per 6 minutes prametė abu mestus dvitaškius ir pasižymėti nespėjo

• Nugalėtojų gretose sunkiausiai sulaikomas buvo Mike'as Jamesas, pelnęs 18 taškų

Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ antrą kartą paeiliui tapo Graikijos pirmenybių čempione. Xavi Pascualio auklėtiniai lemiamose penktose finalo rungtynėse namuose 84:70 (14:15, 17:20, 29:15, 24:20) nugalėjo amžinus varžovus Pirėjo „Olympiakos“ ir seriją laimėjo 3-2.

Daugiausia pataiko: Georgios Printezis

Lekavičiui šįkart sužibėti ir vėl nepavyko. Lietuvis per 6 mintes prametė abu mestus dvitaškius ir taškų nepelnė, o kitose statistikos grafose įžaidėjas taip pat nieko neužfiksavo.

„Panathinaikos“ pergalingą šturmą surengė trečiojo kėlinio pabaigoje. Thanasis Antetokounmpo pataisė netaiklų metimą, Matas Lojeski pataikė iš toli, o po keturių Nikos Pappo taškų PAO susikrovė dviženklę persvarą (57:47).

Ketvirtojo kėlinio viduryje šeimininkai laimėjo trumpą atkarą 6:0 ir po Mike‘o Jameso taškų nugalėtojas tapo aiškus (78:60).

Būtent amerikietis ir buvo ryškiausias šių rungtynių krepšininkas. Jis pelnė 18 taškų (5/7 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 5/6 baudų metimų), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, 2 kartus suklydo ir išprovokavo 5 pražangas.

„Panathinaikos“: Mike‘as Jamesas 18, Matas Lojeski 12, Jamesas Gistas 11.

„Olympiakos“: Jamelas McCleanas 16, Georgios Printezis ir Brianas Robertsas po 13, Vassilis Spanoulis 11.

„Panathinaikos“ krepšininkų triumfo akimirkos:

2018-06-17 22:52
G
Per 3minutes Milutinov surinko 5 prazangas. Kazko itartinai isjungas pagrindinis centras.