Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Įspūdingą pasirodymą surengęs Rudy Fernandezas susmeigė šešis tritaškius ir pelnė 27 taškus, o jo vedamas Madrido „Real“ po vienerių metų pertraukos susigrąžino Ispanijos pirmenybių čempionų titulą.

Pablo Laso vadovaujamas klubas ketvirtose finalo rungtynėse Vitorijoje beveik 14,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 96:85 (18:21, 24:17, 23:19, 31:28) įveikė vietos „Baskonia“ ir seriją iki trijų pergalių laimėjo 3-1.

Finalo MVP tapęs Fernandezas dar iki ilgosios pertraukos baskams atseikėjo 4/5 tritaškių bei savo sąskaitoje turėjo 17 iš 42-ejų komandos taškų.

Geriausias rungtynes asmeniškai sužaidusi „Real“ žvaigždė per 25 minutes realizavo 2/5 dvitaškių, 6/9 tritaškių, 5/6 baudų, taip pat atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 33 naudingumo balus.

Šis susitikimas Madrido komandoje galimai buvo paskutinis Slovėnijos vunderkindui Luka Dončičiui. Laimėjus šį susitikimą, 19-metis turės galimybę gyvai dalyvauti naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Niujorke vyksiančioje NBA naujokų biržoje.

Nuo suolo pakilęs „Real“ supertalentas žaidė 29 minutes, per kurias pasižymėjo 8 taškais (1/2 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 3/4 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

Pastaruosius septynerius metus finale kovojusi „Real“ pernai 1-3 krito prieš Valensijos „Basket“.

„Baskonia“: Rodrigue'as Beaubois 19, Tornikė Šengelija 16, Mattas Janningas 15 (5/7 trit.).

„Real“: Rudy Fernandezas 27 (6/9 trit.), Facundo Campazzo 17, Gustavo Ayonas 14.

2018-06-20 12:11