Sunkią pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurėje iškovojo Kauno „Aisčiai-Atletas“. Kauniečiai išvykoje po pratęsimo 102:92 (22:18, 19:27, 24:18, 20:22, 17:7) palaužė Gulbenės „Bumerangs/ASK“ ekipą.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 1 minutę ir 54 sekundes latviai dar turėjo saugų 5 taškų pranašumą (85:80), tačiau netrukus Valdas Dabkus ir Tautvydas Barštys baudų metimais pelnė 3 taškus, o likus žaisti 28 sekundes Dabkaus dvitaškis išlygino rezultatą. Per likusį laiką Gulbenės ekipai rezultatyvios atakos suregzti nepavyko todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Per pridėtą laiką jau dominavo kauniečiai. Nors pratęsimo pradžioje dar minimaliu skirtumu priekyje buvo aikštės šeimininkai (87:85), tačiau tada svečiai laimėjo kelių minučių tarpsnį spurtu 8:2 ir pabėgo į priekį.

„Aisčiai-Atletas“: Tautvydas Barštys 22, Valdas Dabkus 21 (10 atk. kam.), Egidijus Dimša 20 (15 atk. kam.), Gintautas Vileita 15, Gediminas Navickas 10 (8 rez. perd.).

„Bumerangs/ASK“: Janis Poznakis 22 (8 atk. kam.), Martinas Jaunzemis 20, Gundaras Rauza 11, Mikus Sokolovas 10, Kriistis Piterniekas 10 (10 atk. kam.).

saunu, ketvirta Atleto pergale is eiles issukio taurej. pagaliau Barstys tikrai gerai suzaide po serijos nesekmingu rungtyniu. Dimsa bbl apskritai beveik nesustabdomas, gaila, kad lkl jam sekasi prasciau