Aštuntą nesėkmę per paskutines devynerias Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) rungtynes patyrė Klivlendo „Cavaliers“ (10-14), savo aikštėje 86:92 (26:18, 20:33, 22:16, 18:25) nusileido Filadelfijos „76ers“ (10-14) ekipai.

„Šiuo metu mes nežaidžiame kokybiško krepšinio. Apskritai, dabar nesame gera krepšinio komanda“, – po sau ir komandos draugams kritikos negailėjo „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę „Cavaliers“ atsilikinėjo 84:86, kai Jamesas prametė dvitaškį iš aikštės karšto. Kitoje atakoje Andre Iguodala pataikė tritaškį ir „Sixers“ įtvirtino penktą pergalę per paskutines šešerias rungtynes.

32 minutes žaidęs Žydrūnas Ilgauskas pelnė 12 taškų (5/11 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 4 metimus, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo ir 5 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas ir Drew Goodenas po 21, Žydrūnas Ilgauskas 12.

76ers“: Andre Milleris ir Andre Iguodala po 20, Samuelis Dalembertas 16 (19 atk. kam.), Kyle’as Korveris 13.