Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Lietuvos dvidešimtmečių rinktinė Turkijoje vykstančio draugiško turnyro metu iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Šįkart Arvydo Gronskio auklėtiniai 91:70 (14:11, 21:21, 28:17, 28:21) sutriuškino bendraamžius iš Juodkalnijos.

Turnyro starte mūsiškiai neatsilaikė prieš šeimininkus, o vėliau iki šios dvikovos įveikė Serbijos ir Prancūzijos krepšininkus.

Po dviejų kėlinių lietuviai pirmavo tik trimis taškais, tačiau trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:0 ir pabėgo 15 taškų atstumu ir varžovams priartėti nebeleido.

Rezultatyviausiai Lietuvos komandoje žaidė 19 taškų surinkęs Eimantas Stankevičius. Dviženklę taškų ribą taip pat pasiekė dar keturi krepšininkai.

Lietuvos rinktinė: Eimantas Stankevičius 19 (3/5 trit.), Arnas Velička, Džiugas Slavinskas (5/5 dvit.) ir Gytis Masiulis po 12, Matas Jogėla 11, Mantvydas Žukauskas 9, Aistis Pilauskas 5 (4 rez. perd.).

Juodkalnijos rinktinė: Miličius Starovlahas 21, Milošas Popovičius 20 (8 atk. kam.), Andrija Slavkovičius 13.