Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Antrąją pergalę iš eilės NBA Vasaros lygoje pasiekė Deandre Aytono vedama Fynikso „Suns“ (2-0) komanda. Pirmasis šių metų šaukimas įsirašė dvigubą dublį, o Arizonos klubas 71:63 (16:15, 17:14, 22:10, 16:24) įveikė Sakramento „Kings“ (0-1) krepšininkus.

Daugiausia pataiko: Willie Cauley-Stein

Aytonas per 29 minutes pelnė 21 tašką (8/11 dvitaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 12 kamuolių, blokavo 1 metimą bei kartą prasižengė.

Kitoje barikados pusėje žaidęs antruoju šaukimu pakviestas Marvinas Bagley ant parketo praleido 32 minutes, per kurias surinko 15 taškų (5/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 5 sykius prasižengė.

Mačo pabaigoje jis pajuto skausmus klubo ir kirkšnies srityje bei dėl to buvo pakeistas. „Kings“ praneša, jog Bagley tikrai praleis sekmadienio mačą su Los Andželo „Clippers“, tuo metu dėl antradienio rungtynių Memfio „Grizzlies“ bus nuspręsta vėliau.

„Kings“: Harry Gilesas 17, Marvinas Bagley 15, Justinas Jacksonas ir Devinas Williamsas – po 8.

„Suns“: Deandre Aytonas 21 (12 atk. kam.), Davonas Reedas 12, Joshas Jacksonas 10, Shaquille'as Harrisonas ir Alecas Petersas – po 9.

Aytono ir Bagley akistata:

Nesėkme turnyre debiutavo Atlantos „Hawks“ (0-1) su penktuoju šaukimu Trae Youngu priešakyje. Nors klubo naujokas surinko dvigubą dublį, tačiau Atlantos ekipa 89:91 (12:22, 33:18, 14:26, 30:25) turėjo pripažinti Niujorko „Knicks“ (1-0) pranašumą.

Youngas žaidė 33 minutes, pelnė 21 tašką (1/3 dvitaškiai, 3/9 tritaškiai, 10/12 baudų), atliko 11 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 3 kamuolius, 3 kartus suklydo ir 7 sykius prasižengė.

Johnas Collinsas Niujorko klubui atseikėjo 30 taškų (8/15 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 2/6 baudos), taip pat dar atkovojo 8 kamuolius, 5 sykius suklydo bei 4 kartus prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo devintuoju šaukimu „Knicks“ pasirinktas Kevinas Knoxas, per 30 minučių surinkęs 22 taškus (7/13 dvitaškiai, 1/7 tritaškiai, 5/8 baudos), atkovojęs 8 kamuolius ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

„Knicks“: Kevinas Knoxas 22 (8 atk. kam.), Troy Williamsas 17, Allonzo Trieras 15, Damyeanas Dotsonas 13 (8 atk. kam.).

„Hawks“: Johnas Collinsas 30 (8 atk. kam.), Trae Youngas 21 (11 rez. perd.), Tyleris Dorsey 15 (14 atk. kam.).