Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Arnoldas Kulboka iš šono žiūrėjo, kaip jo Šarlotės „Hornets“ (2-1) NBA Vasaros lygoje patiria pirmąjį pralaimėjimą. Lietuvio neregistravusi ekipa 80:100 (20:30, 15:16, 22:23, 22:32) nusileido Bostono „Celtics“ (2-1).

Gimimo vieta: Vakarų Virdžinija, JAV

Debiutinėse rungtynėse Kulboka rungtyniavo 13 minučių bei pelnė 12 taškų, antrose – vos 5 minutės ir taškų pelnyti nespėjo.

„Celtics“ ekipos starto penkete rungtyniavo Kauno „Žalgirio“ viliojamas įžaidėjas Pierria Henry. Amerikietis aikštelėje praleido 24 minutes, pelnė 13 taškų (2/7 dvit., 2/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, dukart suklydo bei kartą prasižengė.

Šarlotės ekipai šiąnakt 20 taškų surinko Milesas Bridgesas. Dar vieną solidų mačą sužaidė Ispanijos rinktinės vidurio pulėjas Willy Hernangomezas, kurioje sąskaitoje 17 taškų ir 11 atkovotų kamuolių.

„Hornets“: Milesas Bridgesas 20, Willy Hernangomezas 17 (11 atk. kam.), Dwayne'as Baconas 11.

„Celtics“: Jabari Birdas ir Jarrodas Uthoffas po 16, Guerschonas Yabusele 14.

Dar kartą simbolinį laiką aikštelėje praleido lietuvis Norbertas Giga, kurio atstovaujama Filadelfijos „76ers“ (0-3) 75:87 (17:22, 10:19, 28:24, 20:22) nusileido Vašingtono „Wizards“ (1-2).

Šįkart 23-ejų metų 213 cm ūgio puolėjas aikštelėje praleido 3 minutes bei metimo į krepšį neatliko. Giga per šį laiką spėjo atkovoti kamuolį bei atlikti rezultatyvų perdavimą.

Pirmajame Vasaros lygos mače Giga nerungtyniavo, o antrajame ant parketo praleido 3 minutes ir pelnė 4 taškus.

„76ers“: Chrisas McCulloughas 20 (8 atk. kam.), Jonah Boldenas ir Devynas Marble po 10.

„Wizards“: Troy Brownas 23, Devinas Robinsonas 22, Thomasas Bryantas 16 (12 atk. kam.).

Trečiąją pergalę iš tiek pat galimų NBA Vasaros lygoje pasiekė pirmojo šių metų naujokų biržos šaukimo Deandre Aytono atstovaujama Fynikso „Suns“ (3-0).

Aukštaūgis atliko dvigubą dublį, o jo vedama Arizonos valstijos ekipa 71:53 (20:11, 19:13, 12:20, 20:9) pranoko šeštojo naujokų biržos kvietimo Mohammedo Bambos atstovaujamą Orlando „Magic“ (2-1).

Aytonas ant parketo praleido 25 minutes, pelnė 17 taškų (6/10 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 13 kamuolių, blokavo metimą, keturiskart suklydo bei penkiskart pažeidė taisykles.

Per trejas rungtynes Vasaros lygoje Aytonas vidutiniškai pelno po 16 taškų, atkovoja 11 kamuolių, o krepšį atakuoja 67 proc. taiklumu. Aukštaūgis atliko dvigubus dublius prieš antrąjį ir šeštąjį naujokų biržos šaukimus buvusius Marviną Bagley bei Bambą.

Bamba šiame susitikime atrodė blankiai. Įspūdingu fizinių galimybių vidurio puolėjas per 22 minutes pelnė 4 taškus (2/4 dvit.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, blokavo 5 metimus, kartą suklydo bei 5 kartus prasižengė.

„Suns“: Deandre Aytonas 17 (13 atk. kam.), Draganas Benderis (8 atk. kam.) ir Shaquille'as Harrisonas po 11.

„Magic“: Jonathanas Isaacas 10, Braianas Angola-Rodas 9, Wesley Iwundu 8.

2018-07-10 22:38