Tarp SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės lyderių išlieka Kėdainių „Nevėžis“, antradienį išvykoje 88:72 įveikęs Rygos VEF klubą.

Svečiai atitrūko prieš ilgąją pertrauką. Rezultatui esant 39:34 „Nevėžio“ naudai, kėdainiškiai trijų minučių atkarpą laimėjo 14:1 ir įpusėjus mačui pirmavo 53:35. Nors trečiajame kėlinyje latviai dar buvo priartėję iki 10 taškų (57:67), tačiau lietuvių puolimas nestrigo ir atvedė „Nevėžį“ į devintąją pergalę.

„Nevėžis“: Žydrūnas Stankus 27 taškai, Aidas Viskontas 16, Gintaras Leonavičius 13, Benas Veikalas 11, Mindaugas Sakalauskas 8, Povilas Butkevičius 6 (9 atk. kam.), Tomas Čerkunovas 4, Povilas Šakinis 3.

VEF: Maris Gulbis 19 (9 atk. kam.), Janis Gailitis 11, Romanas Gumeniukas, Reinis Strupovičius ir Maksimas Shelekto po 10.