Lengvą pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės varžybose iškovojo Vilniaus „Sakalai“. Vilniečiai namie 110:89 (23:24, 39:22, 28:27, 20:16) sutriuškino „Alytaus“ krepšininkus.

Po pirmųjų dešimties minučių dar minimaliu skirtumu priekyje buvo svečiai (24:23), tačiau antrąjį kėlinį vilniečiai pradėjo spurtu 10:0 bei įgijo 9 taškų atotrūkį (33:24).

„Sakalai“ jau trečiajame kėlinyje įgijo triuškinantį pranašumą (72:50), kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos.

„Sakalai“: Justas Sinica 25 (7/11 trit.), Giedrius Kurtinaitis 21, Matas Niparavičius 16 (9 atk. kam.), Rolandas Matulis 14, Mindaugas Reminas 14, Linas Lekavičius 11.

„Alytus“: Nerijus Varnelis 21 (8 atk. kam.), Andrius Aleksandrovas 18, Marius Janišius 17, Marius Pociukonis 11, Mindaugas Jaruševičius 9.