Sėkmingai ketvirtąjį rungtynių kėlinį sužaidę Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ krepšininkai išplėšė pergalę. Marijampoliečiai išvykoje 77:75 (13:20, 19:22, 13:17, 32:16) palaužė Talino „Triobet/Dalkia“ ekipą.

33-ąją rungtynių minutę dar 13 taškų skirtumu priekyje buvo estai (66:53), tačiau tada svečiai laimėjo 6 minučių atkarpą spurtu 22:5 ir persvėrė rezultatą (75:71).

Įgyto atotrūkio Marijampolės krepšininkai per likusią minutę nebeišvaistė ir Talino išsivežė sunkią pergalę.

„Arvi-Sūduva“: Virginijus Sirvydis 22, Vytautas Tatarūnas 19, Gytis Sirutavičius 15, Marius Valukonis 6.

„Triobet/Dalkia“: Marko Riis 20, Gertas Dorbekas 15 (10 atk. kam.), Stenas Sokkas 8, Indrekas Kajupankas 8.