FIBA Europos taurės varžybų antrojo turo rungtynėse B grupėje antradienį du lietuvius turinti Čerkasų „Čerkaski Mavpi“ (Ukraina) komanda svečiuose 67:72 (13:22, 19:21, 15:10, 20:19) nusileido Monso Eno „Dexia“ (Belgija) ekipai ir patyrė antrąją nesėkmę.

Čerkasų komandoje Rolandas Jarutis per 34 minutes pelnė 15 taškų (1/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 4/6 baudų) ir buvo antras pagal rezultatyvumą. Jis dar atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 ir perėmė 2 kamuolius. Martynas Andriukaitis per 32 minutes įmetė 8 taškus (4/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių) ir atkovojo 9 kamuolius.

Rezultatyviausiai žaidė Grigorijus Čekovskis, surinkęs 16 taškų.

Nugalėtojams Michaelas Lenzly pelnė 24 taškus.

Antrąją pergalę A grupėje iškovojo Kęstučio Šeštoko komanda Tartu „Rock“ (Estija), namuose 77:57 (25:13, 17:19, 22:11, 13:14) nugalėjusi Samaros „CSK VVS-Samara“ (Rusija) ekipą su Rolandu Alijevu.

Nugalėtojams Gertas Kullamae pelnė 24 taškus, Brianas Cusworthas surinko 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Georgė Cincadzė pridėjo 10 taškų ir 9 rezultatyvius perdavimus. Šeštokas nebuvo registruotas rungtynėms.

Pirmąją nesėkmę patyrusiai Samaros ekipai Alexas Scalesas pelnė 17 taškų, Andrejus Truškinas surinko 13 taškų. Alijevas per 20 minučių įmetė 2 taškus (0/2 tritaškių, 2/2 baudų), perėmė 1 kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

O kas Sestokui nutiko? o Alijevas nors ir gauna zaist nemazai, bet nieko ispudingo neparodo...