Lietuvos talentų Top 10: perspektyviausi 17-mečiai

Vilius Stalgaitis
Vilius Stalgaitis
„BaskeNews.lt“
2018-07-27 16:26
Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis, FIBA
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis, FIBA

17-18 metų jaunuoliams jaunimo krepšinyje šis laikotarpis dažnai yra kertinis. Sporto mokyklose ir jaunimo turnyruose žibėję perspektyvūs žaidėjai jau turi prisitaikyti rungtyniauti tarp brandesnių žaidėjų, o tai turi įtakos jų tolimesnėms karjeroms.

Praėjusią savaitę tinklalapis „BasketNews.lt“ apžvelgė tai, ką geriausio Lietuvoje turime aštuoniolikmečių rikiuotėje, o šįkart pasižvalgykime po 2001-aisiais gimusių vaikinų sąrašus.

Perspektyviausių šalies jaunuolių reitingą „BasketNews.lt“ tradiciškai sudaro konsultuojantis su jaunimo treneriais, gerai susipažinusiais su jaunuolių galimybėmis.

  • Perspektyviausių šių metų 18-mečių reitingą rasite paspaudę čia.

10.

Henrikas Alekna

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-04-08 Kaunas  194 Puolėjas Perkūno KM

Pastaruosius trejus metus šiame reitinge besilaikantis 194 cm ūgio gynėjas iš Kauno antrą vasarą iš eilės sutinkamas dešimtoje sąrašo pozicijoje.

Per metus Henrikas Alekna šiek tiek paaugo ir statistiškai. Pavyzdžiui, rungtyniaudamas RKL čempionate atakuojantis gynėjas šį sezoną vidutiniškai rinko po 9,6 taško, atkovojo po 5,1 kamuolio ir atliko po 4,5 rezultatyvaus perdavimo, o visi šie skaičiai yra didesni nei tie, kurie buvo demonstruoti debiutiniame sezone 2016-2017 metais.

Alekna pasižymi darbščiu charakteriu ir universaliu žaidimu, tačiau atkreipiant dėmesį į pastarųjų metų paveikslą, jo bendraamžiai progresuoja kiek greičiau. 

Verta pastebėti, kad šįmet apklausus jaunimo trenerius, konkurencija dėl paskutinės reitingo pozicijos buvo itin didelės. Sudarant sąrašą bent po kartą buvo paminėti tokie jaunieji krepšininkai kaip Gytis Mačionis, Gediminas Leščiauskas, Ignas Goliančik ir Ernestas Naruševičius.

Nuotr. musukrepsinis.lt

9.

Adomas Sidarevičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-06-24 Kaunas  186 Įžaidėjas Perkūno KM

186 cm ūgio Adomas Sidarevičius yra šio sąrašo naujokas. Palyginimui, jei analogiškame praėjusios vasaros reitinge šis kaunietis nebuvo paminėtas nė karto, tai dabar gynėjo pavardė trenerių lūpose nuskambėdavo gerokai dažniau.

Tai atsispindi ir Sidarevičiaus statistikos punktuose. Jei 2016-2017 metų sezone RKL pirmenybėse žaidžiančioje Kauno „Perkūno“ ekipoje jis vidutiniškai rinko po 4 taškus ir 2,7 naudingumo balo, tai šį sezoną jo skaičiai išaugo iki vidutiniškai 14,7 taško, 4,9 rezultatyvaus perdavimo ir 17,4 naudingumo balo.

Tiesa ta, kad šiame sąraše sutiksite daug fiziškai geriau sudėtų vaikinų, tačiau šis gynėjas savo trūkumus atperka kitomis savybėmis. Sidarevičius vertinamas už gerą komandos valdymą, bendraamžių kontekste aukštą krepšinio supratimą, aikštelės matymą ir darbo etiką. Kaunietis taip pat pasižymi gebėjimu kibiau gintis.

Galbūt kitą sezoną kas nors jam suteiks šansą ir NKL čempionate?

8.

Gabrielius Čelka

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-09-26 Kaunas 198 Puolėjas Perkūno KM

Dar vienas kaunietis ir dar vienas „Perkūno“ krepšinio mokyklos auklėtinis. Jei atkreiptume dėmesį į Moksleivių krepšinio lygos (MKL) duomenis, Gabrielius Čelka yra naudingiausias tarp visų savo bendraamžių. Visgi moksleivių čempionatas nėra pats tinkamiausias lakmuso popierėlis vertinant žaidėjo potencialą.

Tiesa, Čelka turi kuo pasidžiaugti žaisdamas ir tarp labiau subrendusių vaikinų. RKL čempionate „Perkūno“ ekipoje šis puolėjas praėjusį sezoną vidutiniškai pelnė po 17,6 taško, atkovojo po 6,8 kamuolio, atliko po 3 rezultatyvius perdavimus ir rinko po 19,5 naudingumo balo.

Čelka jau yra patekęs ir į „Žalgirio“ jaunimo sistemos radarus, o jo talentą įrodo ir Tomo Masiulio kvietimas padėti komandai jaunimo Eurolygos atrankos turnyre.

Nors septyniolikmetis ten buvo labiau epizodinis žaidėjas, tačiau šansą dar kartą pasirodyti tarptautiniu mąstu Čelka turės ir kitais metais.

Šis kaunietis talentu nusileidžia aukščiau rikiuojamiems bendraamžiams, bet jis giriamas už gerus fizinius duomenis bei stabilią ir kiekvienais metais demonstruojamą pažangą. Čelka yra universalus žaidėjas – gali žaisti trijose pozicijose, pasižymi pataikymu iš įvairių distancijų.

Nuotr. R.Vyšniausko

7.

Lorenas Stoškevičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-08-11 Radviliškis 194 Puolėjas Šiauliai

Septintoje pozicijoje sutinkame žaidėją, kuris praėjusią vasarą reitinge buvo laipteliu žemiau.

Tiesa, apie šio iš Radviliškio kilusio 17-mečio progresą kalbėti kol kas sunku, kadangi jis rungtyniauja tik MKL čempionate kartu su bendraamžiais.

Ten jo statistika solidi – žaisdamas su Šiaulių sporto mokyklos „Saulė“ marškinėliais jis vidutiniškai pelno po 18,3 taško, atkovoja po 7,6 kamuolio ir renka po 18,2 naudingumo balo. 

Vis dėlto netrukus 17-os sulauksiantis puolėjas savo potencialą jau turėtų įrodinėti aukštesniame lygyje, kaip tai daro didžioji dalis šio reitingo jaunuolių.

Kita vertus, Stoškevičiaus potencialą pastebi dauguma apklaustųjų šalies krepšinio trenerių, o pats jaunasis krepšininkas dažnai pernai buvo kviečiamas į 16-mečių rinktinės stovyklą. Šįmet Stoškevičius taip pat liejo prakaitą Jono Valančiūno stovykloje, kur surenkami perspektyviausi šalies 17-mečiai.

Stoškevičius pasižymi geromis fizinėmis savybėmis, yra stiprus ir universalus žaidėjas galintis rungtyniauti nuo antros iki penktos pozicijos. Pastaruoju metu Stoškevičius yra pagerinęs pataikymą iš tolimesnių distancijų, nors manoma, kad galėtų tapti ir stabilesniu metiku. Vis dėlto pastebima, kad nepagerinus asmeninės gynybos, Stoškevičiui konkuruoti aukštesniame lygyje gali būti sunku.

Nuotr. FIBA

6.

Laurynas Vaištaras

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Komanda

   2001-01-17 Klaipėda 194 Puolėjas „Žalgiris-2“

Šiam puolėjui tai buvo svarbūs metai. Laurynas Vaištaras praėjusį sezoną pagaliau debiutavo Kauno „Žalgirio“ jaunimo sistemoje ir sužaidė pirmąjį sezoną NKL čempionate.

Debiutiniais metai Vaištarui sekėsi sunkiai. Jis per 32 rungtynes rungtyniavo po viso labo 6 minutes ir rinko po 1,1 taško.

Kiek sėkmingesnė jam buvo patirtis jaunimo Eurolygoje, kur treniruojamas to paties trenerio Tomo Masiulio Vaištaras vidutiniškai pelnė po 4,3 taško ir atkovojo po 3 kamuolius.

Svaresnio Vaištaro indėlio Kaune galima tikėtis kitą sezoną, mat dublerius tradiciškai paliks daug svarbių žaidėjų ir taip atsivers galimybės pasirodyti kitiems talentams.

Didelę dalį savo sportininko kelyje Vaištaras praleido daugiau rungtyniaudamas po krepšiu, tačiau dabar 17-metis pereina link lengvojo krašto puolėjo pozicijos. Šis procesas kai kuriems tokio amžiaus jaunuoliams yra įprastas, tačiau ne visuomet lengvas. Taip nutiko ir Vaištarui, kuriam dar trūksta sprendimų priėmimo tempo, brandos, techniškesnio žaidimo vienas prieš vieną bei stabilesnio metimo iš tolimesnių distancijų. 

Nuotr. D.Lukšta

5.

Nojus Pankratjevas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-02-05 Kaunas 188 Įžaidėjas Jonava

Iš Jonavos kilęs atakų organizatorius kol kas rungtyniauja gimtajame mieste, tačiau jau yra patekęs į „Žalgirio“ organizacijos radarą.

Praėjusį sezoną Pankratjevas jau debiutavo RKL čempionate, kur vaizdo taip pat negadino. 188 cm ūgio talentas per vidutiniškai 24 minutes pelnė po 14 taškų, atkovojo po 3,9 kamuolio ir atliko po 1,4 rezultatyvaus perdavimo. 

Trenerio Masiulio komandoje Eurolygos jaunimo turnyre Pankratjevas taip pat nebuvo statistas ir per vidutiniškai 17 minučių rinko po 7 taškus bei atliko po 2,5 rezultatyvaus perdavimo.

Pankratjevas įvardijamas kaip labiau atakuojančio stiliaus įžaidėjas, turintis kovotojo charakterį ir nebijantis imtis iniciatyvos. Tiesa, tobulėti, kaip ir bet kuriam šio reitingo jaunuoliui, Pankratjevui dar tikrai yra kur. Šiuo metu ypač dažnai pastebima, kad 17-mečiui gynėjui trūksta fizinės brandos, kas išryškėja susidūrus su agresyvesne gynyba. Taip pat, kaip atakuoti mėgstančiam gynėjui, Pankratjevui reikėtų pagerinti ir tritaškių pataikymą.

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

4.

Erikas Jermolajevas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-02-24 Vilnius 204 Puolėjas „Perlas“

Šis 204 cm ūgio puolėjas iš Vilniaus RKL čempionate žaidė jau antrą sezoną iš eilės, o tai, kad jis tobulėja rodo ir individuali statistika. 

Jermolajevo žaidimo laikas nuo vidutiniškai 15 minučių išaugo iki 23, rezultatyvumas nuo 4,3 taško ūgtelėjo iki 11,7, o bendras naudingumas – nuo 4,9 balo iki 13.

Jermolajevas buvo vienas tos auksinės Vilniaus „Ryto“ dublerių komandos narių, kurie šįmet Belgrade triumfavo jaunimo Eurolygoje. Jermolajevas buvo svarbi šios ekipos dalis ir per vidutiniškai 18 minučių pelnė po 6,4 taško ir sugriebė po 3,3 atšokusio kamuolio. Tarp vyresniųjų kovojęs Jermolajevas kitą sezoną jaunimo Eurolygoje gali suspindėti dar ryškiau.

Puolėjo potencialą įrodo ir faktas, kad jis yra vienintelis šios kartos žaidėjas, kuris netrukus pasirodys Europos jaunių (iki 18 metų) čempionate su Lietuvos rinktine.

Jermolajevas dar sąlyginai neseniai keitė poziciją, iš vidurio puolėjo tapdamas žaidėju, labiau rungtyniaujančiu trečioje ir ketvirtoje pozicijose. Jermolajevas pastaruoju metu sėkmingai gerina puolimo judesių arsenalą ir žaidimą vienas prieš vieną veidu į krepšį. Kita vertus, kaip ir dažnam šio amžiaus jaunuolių, Jermolajevui dar reikia įdėti daug pastangų tobulinant gynybą.

Nuotr. fiba.com

3.

Modestas Kancleris

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-06-01 Kaunas 201 Gynėjas/Puolėjas „Žalgiris-2“

Dar vienas šio reitingo žaidėjas, praėjusį sezoną debiutavęs NKL čempionate, atstovaujant „Žalgirio“ dublerių ekipai.

Debiutas Modestui Kancleriui buvo labiau simbolinis, kadangi per aikštėje vidutiniškai praleistas 4 minutes kaunietis pelnė po pusantro taško ir rinko po 2 naudingumo balus.

Skaičiai kuklūs, tačiau šio jaunojo krepšininko potencialą įrodo pasirodymai kituose frontuose.

Kaunietis taip pat rungtyniavo ir Eurolygos jaunimo turnyre, kur gavo pasireikšti vidutiniškai 7 minutes. Rodikliai kol kas kuklūs, tačiau kitų metų kovose iš 201 cm ūgio puolėjo bus laukiama gerokai daugiau.

Kancleris trenerių buvo vertinamas toli gražu ne dėl dabartinių skaičių. Puolėjas yra palankių fizinių duomenų – ilgos rankos, platūs pečiai ir jis vis dar formuojasi, todėl nenustojant progresuoti, Kancleris turėtų pasižymėti geromis atletinėmis savybėmis.

Jaunuolis taip pat gali gerai gintis, yra kovingas arčiau krepšio, o aukščiau išvardintos savybės šį jo potencialą tik dar labiau augina. Ateityje Kancleris taip pat gali būti labai pavojingas ginklas atakuojant iš įvairių distancijų. Trumpai tariant, jaunasis puolėjas gali būti intriguojantis „Žalgirio“ projektas.

Nuotr. FIBA.com

2.

Lukas Kreišmontas

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-04-08 Klaipėda 195 Gynėjas „Neptūnas-Akvaservis“

Pajūrio krepšinio mokyklai atstovaujantis 195 cm ūgio puolėjas šį sezoną debiutavo RKL čempionate, kur jam sekėsi išties neblogai.

Plungės „Olimpo“ gretose A divizione jis gavo pakankamai laiko pasireikšti (vid. po 24 min.) ir vidutiniškai rinko po 8,5 taško, atkovojo po 3,4 kamuolio bei atliko po 2,1 rezultatyvaus perdavimo.

Jau dabar aišku, kad kitą sezoną Kreišmontas kils dar vienu laipteliu į viršų, mat jis pasirašė kontraktą su Klaipėdos „Neptūnu“. Tai reiškia, jog nuo rudens jis debiutuos NKL čempionų, „Neptūno-Akvaservis“, gretose su galimybe ateityje prasibrauti ir iki pagrindinės Klaipėdos ekipos sudėties.

Pastebima, kad Kreišmontas yra sparčiai tobulėjantis ir universalus krepšininkas, galintis žaisti bent per tris pozicijas. Tiesa, dabar jaunojo puolėjo NKL pirmenybėse laukia ilgas progreso kelias – jam reikia žūtbūt pagerinti asmeninę ir komandinę gynybą ir plėsti judesių arsenalą puolime.

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

1.

Marekas Blaževičius

Gimimo data

Gimimo vieta

Ūgis

Pozicija

Mokykla

   2001-09-01 Vilnius  207 Centras „Perlas“

Ryškiausias šios kartos talentas. Tuo nesuabejojo nė vienas apklaustas jaunimo treneris, kai kiekvienas iš jų Marekui Blaževičiui skyrė pirmąją vietą.

Rugsėjo 1-ąją 17-os metų gimtadienį minėsiantis jaunasis talentas kartu su Deividu Sirvydžiu Belgrade tempė „Ryto“ jaunimą link Eurolygos jaunimo turnyro čempionų titulo.

Ten garsiai apie save pareiškęs Blaževičius vidutiniškai pelnė po 12,8 taško, atkovojo po 7,8 kamuolio, atidavė po 2 rezultatyvius perdavimus ir fiksavo vidutinį 19,3 balo naudingumą, taip pritraukdamas ne tik sirgalių, bet ir užsienio skautų dėmesį.

„Marekas dominuoja ne tik savo amžiaus grupėje, bet ir tarp vyresniųjų jis yra stiprus žaidėjas“, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo Blaževičiaus treneris Vilniuje Avydas Gronskis.

Specialistas turėjo omenyje ne tik auklėtinio žaidimą Eurolygoje su metais vyresniais vaikinais, bet ir progresuojantį jo pasirodymą NKL čempionate su profesionaliais krepšininkais.

Antrame pagal pajėgumą šalies divizione Blaževičius praėjusį sezoną vidutiniškai pelnė po 6,4 taško bei atkovojo po 3,8 kamuolio, taip prisidėdamas prie atstovaujamos „Perlo“ komandos pergalių.

Blaževičius yra vienas didžiausių „Ryto“ jaunimo sistemos perlų, o sostinės klubas neseniai turėjo gerą progą trinti rankomis – perspektyvus puolėjas sutiko pasirašyti ilgalaikį kontraktą. Vilniečiams tai didelis laimėjimas, žinant ir tai, kad Blaževičių vasarą viliojo ir „Žalgirio“ vadovai.

„Tikiu, kad šis sprendimas gali būti geriausias mano karjeroje“, – šios vasaros pradžioje džiaugėsi Blaževičius.

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Dabar sostinės klubas tikisi, kad jaunuolis nesunkiai adaptuosis vyrų krepšinyje, juolab, kad duomenis tam Blaževičius turi. Jis yra tvirtai sudėtas fiziškai, kovingas krepšiningas, puikiai žaidžiantis po krepšiu. Nors mesti iš tolimesnių distancijų Blaževičius dar vengia, tačiau varžovus bausti gali atakuodamas iš vidutinio nuotolio. Be to, pastaruoju metu talentas nuosekliai gerina individualią gynybą.

„Manau, kad ateityje turėtume matyti universalų žaidėją, gerai žaidžiantį nugara į krepšį, – mintimis dalijosi Gronskis. – Marekas gali atstovėti, jis yra tvirtas vaikinas. Ateityje, tikiu, bus atletiškas, galintis žaisti ne tik nugara, bet gerai ir veidu į krepšį, būti labai pavojungu žaidimo du prieš du, situacijose atšokant kiek toliau. Dabar jam labai svarbus tas persivertimas iš vaikų į vyrų krepšinį.“

Specialistai pastebi, jog Blaževičiaus žaidimas jaunimo lygmenyje dažnai primena atvejį, kuomet jaunuoliai įpranta dominuoti savo fizine jėga, tačiau patekę į vyrų krepšinį jie sulaukia lygiaverčio ir net stipresnio atsako.

Visgi vilnietis neabejotinai progresuoja, sparčiai gerinant kitus savo žaidimo komponentus, ką įrodo ir tobulėjimas NKL čempionate.

„Dabar NKL pirmenybėse jis dažnai verčiamas naudoti ne jėgą, o treniruočių medžiagą, žaisti gudraujant. Savo amžiaus grupėje jis yra stipresnis, manau, kone 30-40 proc. už kitus, bet progresas verčiantis į vyrų krepšinį jau matomas. Marekas jau pamatė, kad dabartinio talento nepakaks, jam reikia reaguoti kitaip.

Svarbu, kad maždaug nuo Naujųjų metų jis pradėjo gerinti gynybą. Vaikinas supranta, kad darbo ir pastangų, kurios buvo dedamos jaunimo lygyje, jam nepakaks“, – mąstė Gronskis.


Rodyti komentarus
2018-08-01 08:46
Genadijus Nesigilink
Blazevicas turi gerus duomenis? Apart ugio anis nieko neturi, klaunai jus klaunai krepsini tik su cipsais ir alum ziurit ir apsimetat ekspertais. Koks is jo sporcmenas, jeigu anam zaidziant tarp bendraamziu traukia kojas? Silpnas pasiruosimas, ar suzvaigzdejimas "as geras man treniruotis nereikia"?

Suklidau, ne Juozas Kipisas, o Juozas Kelpsas Talat, pasikartosiu, daygelis RKL komandu treneriu pastebi, kad greitas kaip raketa, varzova sudraskyt gali pirmais dvem zingsnais.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-28 15:32
Anonimas
to Genadijus Nesigilink

Koks dar Juozas Kipisas? Google tokio zmogaus nezino.
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-28 13:48
Kokia prasme???
Tu talentu lenteles? Tik susuka galvas jaunimui: Blazevicius strigo RKL’e, Kancleris su Vaistaru tryne suola NKL’e. Kancleris aplamai Be Antropogeniniu duomenu ir LKF vieno trenerio meiles- nieko nerodo!!!’ Jau 4m... Krepsinis nera grozio konkursas....

Zodziu lempiniai tie sarasai...

Sabonis, Macijauskas , Kurtinaitis ir kt, zenge I auksciausio lygio vyru krepsini budami 17-18m - jie buvo talentai!!! Nes zaide o ne agentu pagalba tryne suola

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-28 12:58
Na
Ka jus cia, ekspertai kliedit apie ta mistišką technika, tiksliau jos nebuvima pas Mareka. Na kada jus suprasit jog net ir Europos krepsinis vis labiau panašėja i nba krepsini. O ten visu pirma dominuoja fiziskumas, atletiskumas, greitis, ir tik po to jau technika ir pataikymas. Siais laikais priekines linijos zaidejui daug svarbiau elementarus metimas,greitis, soklumas bei kova del kamuolio baudos aikstelej nei kad moket padaryt verpste ar mest puskabliu. O Marekas butent ir turi sias savybes - mest dar daug nemeta is toliau, bet matosi jog metimas minkstas ir anksciau ar veliau prades mest + puikiai "lipa"ant lentos del kamuoliu ir nebijo kontaktinio krepsinio baudos aikstelej - situ pagrindiniu dalyku aukstaugiui siuolaikiniam krepsiniui jau pilnai uztenka! Ir jokių tų technikų nebereikia. Man tai akivaizdu jog Marekas eis toli, jei zinoma tam nesutrukdys traumos ar kiti blogi dalykai.
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-28 08:18
Marekas
Niekada nezais uz zk. Vienas is nedaugelio zaideju, turintis savigarbos jausma.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-28 00:58
Genadijus Nesigilink
Sidarevicius>Pankretjavas

Sukeist vietom juos reiketu siame sarase, zymiai geresnis poziuris i darba ir nora kazka pasiekti yra pas Sidareviciu, tas is jonavos yra savanaudis, nesugebantis isnaudoti savo komandos draugu stipriuju pusiu zaidejas

Blazevicas turi ugi, o technikos nulis. Noredamas kazka pasiekti tures labai daug dirpti, nes protingai sustacius gynyba su dvigubinimu, seniukas pasimeta ir nesupranta kas daros, ateityje bus sunku, kai teks zaisti ne pries bendraamzius silpnesnius, o pries vyrus.

7 vietoj Lorinas per aukstai, labai per aukstai. Zaidzia tik moksleiviu lygoj, nieks nesuteikia sancu pazaisti aukstesniame lygyje, bent RKL, nes realiai yra zaidejas be pozicijos, anksciau zaisdavo 5, dabar su tokiu ugiu max 2-3 pozicija, o zaidejas visiskai be metimo, bus labai sunku norint kazka pasiekti.

Sarase truksta Juozo Kipiso , zaidejo greitis ir fizines savybes geriausios siame sarase, nezinau kodel didieji strategai ir spicelistai neatkreipia i tai demesio.

Modestas Kancaras gali daug ko pasiekti siuolaikiniame krepsinyje, zaidejo fizines savybes labai primena Axeli Toupani, labai atletiskas ir vertinamas uz savo gynyba. Ateityje zalgiris gali nesukti galvos del 2-3 pozicijos startinio arba bent jau nuo suolo kilancio krepsininko. (Vietoj Milaknio kuris vadyla yra ir man atrodo zole stumdo)

Tai tiek is manes, Genadijaus.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 23:35
jetau
nei vienas jie ne talentai-galėsite taip sakyti jei bus garsūs 25metų amžiaus,o dabar-tiesiog piemenys,kurių daugelis taps niekuo...
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 21:40
To ekspertas
Iki 18 metu jie dar turi zaist rkl / nkl nebent ten super talentas kaip doncicius, nes jav ner ir talentingiausi iki 18 zaidzia mokykloje ir poto dar minimum metus univere (nuo siu metu galima iskart po mokyklos eiti i drafta)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 20:10
algiokas
Gabrielius Čelka :DDD sunkoka augt turetu but su tokia pavarde
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 20:02
egzpertas
Veltui nepamineti du VKM-Silputos vaikinai- Simonis ir Baslykas
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 18:41
Ekspertas
Vos pora žaidžia nkl o vienas tik daugiau gavo daugiau žaist nieko iš tokios mokyklų krepšinio nebus nes jau 17-18vturetu žaist nkl jei nori kažką pasiekt bent lkl

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 18:38
ekspertas
pernai vasara labai gyriau kancleri - niekas nesikeicia, jis talentingiausias is sitos kartos. vertinant galimybes profu krepsinyje siuolaikiniame. visgi nera daug universaliu dvimetriniu, kurie gali ant perimetro gintis pries maziukus, judrius. o dubleriuose kad ir epzizodiskai, bet ji stte ant perimetro. pamenam, šyška, plastelinas ta sugebedavo, kaip kad ir 2003 ji pastate pries parkeri gintis lemiamoj atakoj, o ne kokia ten storakoje letapede primadona. tokie dalykai yra mazai kam matomi, ne tik statistika. jis gali lost per 4 pozicijas, turi visam tam igudzius, jei paaugtu iki 205 cm ir su geru tritaskiu butu pavojingas PF, bet ne toks kaip katelynas ar orelikas - su trumpom rankom, bet su ilgom rankom kaip Fučka, dejanas tomasevicius, eliahu - ir galetu gintis pries pf, net ir neturedamas superines raumenu mases.

apie lenka nera ka daug kalbeti. yra ugis ir viskas. ir nera konkurencijos siame tarpsnyje. bet tie techniniai brokai niekur nedingo - eina nugara, meta kokia nesamone, is inercijos grynai. daugybe bandymu. profuose taip juk nebus. is tu bandymu eina gauna dangti, ar ten i lanka nepataiko. noro yra, energijos - bet juk cia vaiku krepsinis. supraskim viena dalyka - neturesime mes 20, 30 geru priekines zaideju. taip neimanoma. reikia ziureti kiek i prieki - jis ateis kur? ateis i tokia terpe, kur bus tik siek tiek vyresni centrai ar PF kaip - echodas, birutis, masiulis, net tas pats sajus, mockevicius. o kur dar gudaitis, kupšas ne toks senis, 2 jucikai, tarolis, ar net skucas is auksines kartos. bet dar turime ir gadiliauska(ne iki galo nurasyta), miniota (galinti vis dar tobuleti), sedekerski(vis laukiam proverzio) ar is jav islindusius norberta giga bei Gebeni. jau nekalbant apie zvaigzdes priekyje valanciuna, saboniuka, motiejuna. jis ateis i pro krepsini, kur jo lauks superine konkurencija, o ne 17ikiniu vaiku krepsinis. tegul tie jaunimo treneriai klounai kalba kaip nori, bet reikia kaip shachmatuose - ziureti i prieki bent 2-3 ejimus. jis neturi nieko, kuo galetu pralenkti kitus - nei atletiskumo, nei krepsinio suvokimo, nei technikos. jis neturi nieko, jokio ypatingo puolamojo arsenalo profu kasiui. jis man yra augustino jankaicio prospectas - irgi buvo savo kartoje rimtas aukstaugis, deka mases kazka suzaisdavo, bet neturejo konkurencijos. ir net jaunimo ta pacia eurolyga laimejo. o kas po to? ateini pas vyrus, o ten jau buvo raseinai, vyciai. dabar ntosios lygos prancuzuose. toks gyvenimas chebra, jau nebe eurelijaus zukausko laiku krepsinis, kur uzteko po krepsiu stoveti, dabar reikia sugebti kazka puolime.
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 18:20
djgaffer
Sakyčiau,iš pirmų net penkių kažkas rimto gali būti.Kreišmontas apskritai žiūriu per metus stipriai patobulėjo,jei net antroj vietoj yra.Kancleris turi puikių fizinių savybių,Jermolajevas vienintelis žais jaunių rinktinėje už vyresnius,Pankratjevas taip pat neblogas prospektas.Tai bent iš pusės jų kažkas gero gali gautis.Bet kaip visada,viskas tik nuo jų tobulėjimo priklauso.Tokiam amžiuje svarbiausia individualus pasiruošimas,sunkaus darbo nebijojimas treniruotėse ir duok Dieve,kad gautųsi geri žaidėjai.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 17:58
pirmi
pirmi du kazkas rimtesnio bus,likusieji out, Kisieliaus/buterleviciaus/leonaviciaus lygio bus max visi
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2018-07-27 17:38
Hahahahaah
Nebejuokinkit su stoskevicium
Atsakyti
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 15

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas