Triuškinančią pergalę ULEB Eurolygoje iškovojo Arvydo Macijausko Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Ji savo aikštelėje 113:80 (28:17, 25:26, 25:18, 35:19) sutriuškino Liublianos „Union Olimpija“ krepšininkus.

6-ąją rungtynių minutę dar priekyje buvo „Union Olimpija“ krepšininkai (12:11), tačiau tada aikštės šeimininkai pelnė 11 taškų be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą (22:12).

Trečiojo kėlinio viduryje tritaškį pataikęs Goranas Dragičius buvo sumažinęs Liublianos ekipos atsilikimą iki 4 taškų (57:61), bet tada aikštės šeimininkai laimėjo 4 minučių atkarpą spurtu 12:0 ir susigrąžino solidžią persvarą (73:57).

Visą ketvirtąjį kėlinį ant atsarginių žaidėjų suolelio prasidėjęs Macijauskas buvo vienas rezultatyviausių savo komandoje. Lietuvis per beveik 30 minučių pelnė 18 taškų (3/6 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 9/11 baudų), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, sykį prasižengė, išprovokavo 9 varžovų pražangas ir išvis surinko 25 naudingumo balus.

„Olympiakos“: Georgios Printezis 21, Kostas Vasiliadis 21, Arvydas Macijauskas 18, Marcas Jacksonas 12, Jake‘as Tsakalidis 10, Rodney Blakney 9.

„Union Olimpija“: Maurice‘as Bailey 20 (2/9 tritaškių), Jasminas Hukičius 18, Marko Miličius 17 (11 atk. kam.), Goranas Dragičius 12.