Dar vieną pergalę ULEB Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Jie išvykoje 72:58 (17:8, 23:20, 13:15, 19:15) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ ekipą.

31-ąją rungtynių minutę Ademola Okulaja taikliu dvitaškiu buvo sumažinęs Vokietijos ekipos atsilikimą iki vienženklio (45:53), bet tada tritaškį įsūdė Kennedy Wintstonas, du taškus pelnė Andrija Žižičius ir „Panathinaikos“ vėl nutolo (58:45).

Atėnų ekipą į pergalė šiame mače vedė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvis per 25 minutes pelnė 21 tašką (2/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 11/11 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, sykį prasižengė, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Šarūnas Jasikevičius 21, Kennedy Winstonas 8, Vassilis Spanoulis 8, Mike‘as Batiste‘as 7.

„Brose Baskets“: Robertas Garrettas 17, Ademola Okulaja 10 (7 atk. kam.), Darrenas Fennas 8, Demondas Greene‘as 7, Steffenas Hamannas 6.

Atrinkti (0) Visi (8)
saunuolis saras;) sveikinu ir sekmes toliau..
2007-12-21
-1
nju saunuolis per 25 min 21 taskas ar reikia geriau..taip ir toliau SARAI...
2007-12-20
+1
puiku kad saras grizo i eurolyga ir nebande irodineti savo vertes ten nes ten yra viskas kitaip ir net vienam geriausiu eoropos izaideju sunku ten kazka irodyti kvailiems treneriams o eorpoje viskas normalei sekmes :)
2007-12-20
-3
Malacius saras! Sweikinimaj!
2007-12-20
+1
A kur supermega naudingiausias praeitu metu finalo zaidejas diamantidis?gal traumele ar tiesiog nebeatlaiko saro konkurencijos?