Dar vieną pergalę ULEB Eurolygoje iškovojo Atėnų „Panathinaikos“ krepšininkai. Jie išvykoje 72:58 (17:8, 23:20, 13:15, 19:15) nugalėjo Bambergo „Brose Baskets“ ekipą.

31-ąją rungtynių minutę Ademola Okulaja taikliu dvitaškiu buvo sumažinęs Vokietijos ekipos atsilikimą iki vienženklio (45:53), bet tada tritaškį įsūdė Kennedy Wintstonas, du taškus pelnė Andrija Žižičius ir „Panathinaikos“ vėl nutolo (58:45).

Atėnų ekipą į pergalė šiame mače vedė Šarūnas Jasikevičius. Lietuvis per 25 minutes pelnė 21 tašką (2/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 11/11 baudų), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 4 kartus suklydo, sykį prasižengė, išprovokavo 7 varžovų pražangas ir surinko 26 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Šarūnas Jasikevičius 21, Kennedy Winstonas 8, Vassilis Spanoulis 8, Mike‘as Batiste‘as 7.

„Brose Baskets“: Robertas Garrettas 17, Ademola Okulaja 10 (7 atk. kam.), Darrenas Fennas 8, Demondas Greene‘as 7, Steffenas Hamannas 6.