Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas, D.Lukšta
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas, D.Lukšta

Naują karjeros puslapį verčiantis Renaldas Seibutis nuo šiol užsiims dar ir nauja veikla – ilgametis Lietuvos rinktinės gynėjas valdys krepšinio klubą.

Į Saragosos „Tecnyconta“ klubą po sėkmingo sezono Klaipėdoje sparnus keliantis krepšininkas pradėjo gaivinti gimtojo Palangos krašto krepšinį ir jau įkūrė naują komandą.

Tai 33-ejų krepšininkas padarė su keliais vaikystės bičiuliais, su kuriais pats praeityje sportavo krepšinio mokykloje. Naujai formuojamas Palangos klubas kitą sezoną startuos NKL čempionate.

Seibučio idėjos jo gimtajame krašte – tarsi šviežio oro gūsis po ūkanoto praėjusio sezono. Vietos „Palanga“ per visą sezoną iškovojo vos 6 pergales ir liko paskutinė.

Tame sezone klubą purtė didelės permainos – komandoje keitėsi treneriai, vienas po kito pylėsi žeminanančios nesėkmės, o komandoje per sezoną iš viso žaidė 20 žaidėjų.

BasketNews.lt“ žiniomis, pajūrio klubas turėjo ir finansinių problemų, o klubo ateitimi abejoti ėmusi miesto savivaldybė komandai po truputį suko nugarą.

Tiesa, Palangos miesto valdžia nuo krepšinio nenusisuko, tačiau paramą norėjo teikti patikimoms rankoms. Čia su keliais bendraminčiais ir atsirado Seibutis, įkūręs visiškai naują juridinį vienetą „Palangos kuršiai“.

Nuotr. Fotodiena.lt/J.Elinskas

„Tokia mintis mano galvoje buvo jau seniai, – tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo Seibutis. – Esu kilęs iš Šventosios, tačiau pirmuosius žingsnius krepšinyje pradėjau eiti Palangoje. Norisi grįžti į šį miestą, čia būti, prisidėti prie jo garsinimo. Šįmet taip jau sutapo, kad su keliais taip pat iš Palangos kilusiais bičiuliais sujungėme idėjas ir jas realizuojame.

NKL čempionate laukia daug iššūkių, bet esame jauni, noro yra daug. Įgyvendinome visus NKL reikalavimus ir dabar viliamės, kad būsime konkurencinga komanda bei sėkmingai atstovausime Palangai. Pabrėžiu, kad tai yra visiškai naujas klubas, su buvusia komanda neturintis nieko bendro.“

Ši vasara Seibučiui tapo dvigubai darbingesnė. Po sezono Klaipėdos „Neptūne“ jis žaidė Lietuvos rinktinėje, vėliau panoro rinktis naują karjeros stotelę, o galiausiai didelę dalį laiko atėmė ir naujo klubo kūrimo reikalai.

Naujasis Palangos klubas jau atliko visus formalumus ir į NKL čempionatą jau yra priimtas komerciniu būdu. Klubo sporto direktoriumi bus taip pat buvęs krepšininkas Žygimantas Šeštokas.

Palangos krepšinį gaivinantys žinomi krepšinio pasaulio vyrai jau turi ir žmogų, kuris naująjį klubą bandys vesti į pergales aikštėje. Komandą treniruoti oficialiai sutiko metus be darbo buvęs Marius Kiltinavičius.

Šio kauniečio specialisto karjeros kreivė į viršų kilti pradėjo 2015 metais, kuomet jis stojo prie Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ vairo. Tuomet Kiltinavičius su suvalkiečiais du sezonus iš eilės NKL pirmenybėse laistė čempionišką šampaną.

Nuotr. A.Koroliovas

Praėjusių metų vasarą Kiltinavičius dirigavo ir Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinei, tačiau su LKL klubais sietas treneris vėliau su jokia komanda taip ir nesutarė.

Šanso išbandyti save LKL kovose Kiltinavičius laukė ir šįmet, tačiau antroje vasaros pusėje tapo aišku, kad be trenerio neliko nė vienos komandos, o pačiam kauniečiui ant stalo nugulė šviežiausio NKL klubo pasiūlymas.

Akylesni krepšinio sirgaliai naujame Seibučio valdomame klube matytų veidų turėtų atrasti ir žaidėjų gretose. Seibutis pasakoja, jog palangiškiai renka jauną, tačiau konkurencingą ekipą.

„Šiame vasaros etape rinka nėra pati palankiausia, kadangi didžioji dalis komandų arba jau susiformavusios, arba jau turi savo branduolius. Nematome gausybės žaidėjų tarp savo pasirinkimų, bet stengsimės koncentruotis į jaunąją kartą. Kiek piniginės galimybės mums leis, tiek būsime konkurencingi. Pirmieji metai juk visada būna didžiausias iššūkis. Tikiu, kad rasime sėkmės formulę ir gėdos nepadarysime.

Aš buvau idėjinis šios veiklos subūrėjas ir vizijos platintojas. Kiek galimybės leidžia, pritaikau savo patirtį iš kitų klubų, kur esu žaidęs. Man svarbu, kad komandai sektųsi. Palangoje yra mano šeima, labai noriu, kad miestas būtų matomas ir jam sektųsi. Norisi čia grįžti, norisi, kiek yra galimybių, prisidėti prie šio reikalo finansiškai. Norime įrodyti, kad čia atėjome daryti rimtą organizaciją“, – pasakojo Seibutis.


Rodyti komentarus
1 2  »
2018-08-04 17:30
emelson
kupiti vozačku dozvolu, kupiti putovnicu, WHATS APP # 1 (9109863818) (https://www.fastdocuments.net/)

(fb.me/expressdoc48hrs)

WHATS APP # 1 (9109863818)

web stranica ..... https://www.fastdocuments.net/

kupiti 100% neotkrivene lažne $, £ i SSD kemikalije, podnijeti zahtjev za vozačku dozvolu, podnijeti zahtjev za pištolj, kako mogu dobiti novu putovnicu, gdje mogu kupiti putovnicu? Kupi putovnicu, podnijeti zahtjev za njemačku putovnicu, podnijeti molbu za britansku putovnicu, kupiti njemačku putovnicu, kupiti 100% nepristupačan klasi A $ Bill, €, £ i SSD, kupiti IELTS certifikat bez ispita, kupiti marihuana, kupiti radnu dozvolu,

(Možemo se susresti licem u lice kako bismo razgovarali o krivotvorenom novcu)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-03 10:11
:D
Treneris pederasts
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 22:34
Pranas
Tokios betvarkes nesitikejau,savivaldybė vienais metais klubui salę duoda ,kitais jau nebe,cirkas ! Klubas puikiai tvarkėsi 3 metus iš 4 ,ketverto finalai ,bronza ,šiemet suklupo ir štai ,Seibutis pareina gelbėti
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 21:14
8
http://www.palangostiltas.lt/palangos+didziajame+krepsinyje+pakvipo+perversmu,7,2,8959.html

NKL Vykdantysis direktorius Giedrius Grybauskas vakar „Palangos tiltui“ sakė, kad VšĮ „Palangos krepšinis“ pasinaudojo NKL reglamento numatyta galimybe lygoje rungtyniauti komerciniu būdu.

„Kiek buvo sumokėta, negaliu sakyti. Tai – komercinė paslaptis“, – sakė jis. Jis nei paneigė, nei patvirtino, kad klubui teko sumokėti 40 tūkstančių eurų mokestį.

Į klausimą, kodėl nebuvo tenkinta BC „Palanga“ paraiška kitais metais rungtyniauti Nacionalinėje krepšinio lygoje, G. Grybauskas sakė, kad „jokių išimčių“ BC „Palanga“ nebuvo padaryta.

„Nepriėmus Gargždų klubo į NKL, lygoje buvo palikta BC „Palanga“. Tiksliau kalbant, palikome šiam klubui teikti paraišką žaisti naujajame NKL sezone. Į paraišką įeina biudžetas ir namų arenos adresas bei kas garantuoja, kad joje bus leista rungtyniauti. Tokios garantijos BC „Palanga“ mums nepateikė. Garantinius raštus, ir dėl salės nuomos, mums pateikė VšĮ „Palangos krepšinis“, kurios paraišką tenkinome“, – sakė NKL vykdantysis direktorius.

Už „Palangos kuršių“ priėmimą į NKL balsavo 10 NKL vykdomojo komiteto narių, 2 – prieš.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 19:47
Serbentautas
Komerciniu tai sumokėjo pinigų? Kiek? Ir ar tikrai sumokėjo? Nes į LKL ale 350K, bet Jonavą spėju būtų įleidę ir už dyką.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 19:01
Idomu
Manau, cia daugumei reiktu suprast, kad klubas tai kitas, valdantys zmones kiti. Tas kur buvo paskutinis su Vaitulioniu ir iskrito is lygos. Manau, daug mates, nekvailas Seibutis, surinks darbscius zmones ir atgaivins krepsini.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 18:04
Dar vienas projektas kaip ir Šakiai

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 17:44
Valio
Šaunuolis Renaldai-didžiuojamės tavimi.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
+1
2018-08-02 17:21
Normalu
Subfor true true

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 16:36
to oooo, per daug isikibes sportiniu principu. Ne tik rezultatai aiksteje yra svarbu, bet ir infrastruktura(sale) ir finansines galimybes. Taip jau iseina, kad Palanga turi viena geriausiu arenu NKL lygoje, bei miestas gali uztikrinti gana stabilu finansavima. Tai labai svarbu norint tureti ilgalaike perspektyva. Todel NKL ir leidzia miestams su gera infrastruktura issipirkti teise dalyvauti cempionate, nes tai naudinga abiems pusems - ir lygai, ir miestui. Nebuk toks naivus, realybeje i viska atsizvelgiama, ne tik i rezultatus.
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 16:15
Normalu
ooooo, ta prasme supranti, kad jis mokėjo įmoka į lyga? Palangos miesto valdžia parėmė aiškus. Sakot išmeta pinigus, nematau jokio išmetimo, salė yra trenerį gera paėmė bus ir pergalės ir kova. Praeitas sezonas visiškai nenusisekes, nes treneriu štabe buvo tokių žmonių kurie viską darė kad žlugtų komanda. Manau, kad labai gera investicija ir atsilyginimas savo miestui. Tikiuosi, kad bus geras sezonas. Sėkmės Palangai!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 16:02
oooo
ta prasme viskas čia normaliai? RKL klubai lošia, kad patekti į NKL.

Seibutis įkuria klubą ir tas naujas klubas be jokio RKL - varo tiesiai į NKL.

Nu ok, bet, kad mūsų šaly totali varpienė su tom lygų piramidėm - tai faktas. LKL lošia tie patys - paskutinia lieka ar ne - px. Salėm reikalavimai užkelti tokie, kad realiai beveik niekas iš NKL net norėdamas ateit į LKL negali.

Bet vat juk Seibutis įkuria kluba ir tiesiu taikymu į NKL. Tai gal reikėjo į LKL - kam čia su NKL smulkintis?
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 15:57
Palangos kursiai
antanai, ateik pacentruoti! Gausi bambali, gal net du!
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 15:44
antanas
Ruoskites bomzai! Tuoj jus randuotaveidis uz bonke kviesis

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 14:24
rimta
dar vieni proto bokstai, i bala pinigus ir dar bendraminciu rado)))

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 14:17
jv
vel pieva kazkokia... Palanga paskutine, kaip ir turetu kristi i zemesni diviziona.. bet ne, ikure ant naujo vardo ir juda toliau tame paciame..
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 13:55
djgaffer
Labai sveikintinas žingsnis.Kažkada juk Palanga ir LKL žaidė,bet labai greitai krito į gilią duobę.Džiugu,kad Seibutis parodė iniciatyvą klubo atgaivinimui.Protingas žmogus,po karjeros tikrai neatsitrauks nuo krepšinin.Pagarba Renaldui.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 13:41
Woohoi
Daugiau tokiu kaip Seubas !

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 13:32
abcdef
nu ka viskas aisku kur Seibutis baigs karjera ;) mldc! :)
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
2018-08-02 13:17
Antirytas
Jega, sekmes Renaldai!

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Atsakyti
Įvertinkite komentarą:
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 21

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas