• Nugalėtojų gretose Danilo Gallinari pelnė 23 taškus, realizavo 9 metimus iš 10 ir atsiėmė MVP apdovanojimą

• Pralaimėtojams Joelis Embiidas surinko 24 taškus ir sugriebė 8 kamuolius

• Vos vieną mačą praėjusį sezoną sužaidęs Luolas Dengas pelnė 14 taškų

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) gerbėjai ir vėl trumpam galėjo pasimėgauti savo mėgstamų krepšininkų žaidimu.

Parodomosiose NBA Afrikos rungtynėse Pasaulio rinktinė Pretorijoje, Pietų Afrikoje 96:92 (27:20, 27:27, 24:21, 18:24) palaužė Afrikos komandą. Tai buvo trečiasis tokio tipo mačas ir visus kartus triumfavo iš įvairių pasaulio šalių sudaryta krepšininkų komanda.

Nugalėtojai rungtynių iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Javaale‘as McGee surinko 4 taškus paeiliui, Danilo Gallinari smeigė tritaškį, o Pasaulio rinktinė laimėjo atkarpą 10:4, kurią vainikavo to paties McGee tritaškis ir svečiai įgijo dviženklę persvarą (41:31).

Trečiajame kėlinyje savo mini spurtą surengė Afrikos komanda. Luolas Dengas dėjimu pataisė netaiklų metimą, Joelis Embiidas įgrūdo kamuolį su pražanga ir jų atstovaujama komanda deficitą sumažino iki 4 taškų (57:61).

Pasaulio rinktinė buvo susigrąžinusi dviženklį pranašumą (69:57), tačiau intriga į rungtynes sugrįžo prieš pat jų pabaigą.

Iki rungtynių pabaigos likus daugiau nei 2 minutėms, svečiai pirmavo 90:83, tačiau Evanas Fournier realizavo baudų metimus, Al-Farouqas Aminu pataikė iš po krepšio ir Afrikos rinktinės atsilikimas sumenko iki trijų taškų (87:90).

Po šio epizodo sekė Danilo Gallinari ir Joelio Embiido mikrodvikova. Italas atšokęs nuo gynėjo pataikė dvitaškį, o Embiidas į tai atsakė dviem baudų metimais. Kitoje atakoje Gallinari smeigė tritaškį, tačiau Embiidas pelnė du taškus su pražanga ir prasidėjus lemiamai mačo minutei Pasaulio rinktinė pirmavo 95:92.

Per likusį laiką Afrikos komanda sėkmingų išpuolių nebesukūrė, o pergalę įtvirtino Khrisas Middletone‘as, kuris pataikė vieną baudų metimą iš dviejų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Los Andželo „Clippers“ puolėjas Danilo Gallinari. Italas pelnė 23 taškus (6/7 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 2/3 baudų metimų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo. Gallinari taip pat buvo pripažintas naudingiausiu rungtynių krepšininku.

Afrikos rinktinėje labiausiai išsiskyrė Joelis Embiidas. Kamerūnietis surinko 24 taškus (9/12 dvitaškių, 0/5 tritaškių, 6/9 baudų metimų), sugriebė 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, perėmė kamuolį ir triskart suklydo.

Atskiro paminėjimo vertas ir Luolas Dengas. Afrikos rinktinei atstovavęs britas surinko 14 taškų (6/7 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų) ir atkovojo 3 kamuolius. Praėjusį sezoną Los Andželo „Lakers“ gretose Dengas sužaidė vos vieneriose rungtynėse.

Afrikos rinktinė: Joelis Embiidas 24 (9/13 dvit., 0/5 trit., 8 atk. kam.), Timothe‘as Luwawu-Cabarrotas 16(3/5 dvit., 3/8 trit.) Luolas Dengas 14 (6/7 dvit.), Evanas Fournier 10 (2/9 trit.), Bismackas Biyombo 9, Serge‘as Ibaka 7, Ianas Mahinmi 6, Pascalis Siakamas 4, Al-Farouqas Aminu 2, Cheickas Diallo ir Clarisse Machanguana taškų nepelnė.

Pasaulio rinktinė: Danilo Gallinari 23 (6/7 dvit., 3/3 trit., 8 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 14 (5/14 metimų, 11 atk. kam.), JaVale‘as McGee (4/10 met.) Marvinas Williamsas, Temple‘as Garrettas ir Hassanas Whiteside‘as (4/4 dvit., 1/1 trit.) po 11, Khrisas Middletone‘as 10 (1/6 trit.), Rudy Gay 3 (1/8 met.), Johnas Collinsas 2, Swin Cash taškų nepelnė.