ULEB taurės varžybų septintojo turo rungtynėse H grupėje trečiadienį Ramūno Butauto treniruojama Latvijos čempionė Rygos „ASK Riga“ komanda namuose 72:81 (19:15, 19:16, 15:20, 19:30) nusileido „BC Kyiv“ (Ukraina) ekipai ir patyrė jau penktąją nesėkmę.

Po pirmojo kėlinio aikštės šeimininkai pirmavo 19:15, o prieš ilgąją pertrauką turėjo septynių taškų pranašumą 38:31. Trečiajame ketvirtyje Ukrainos komanda persvėrė rezultatą 48:44, tačiau prieš lemiamą ketvirtį Rygos krepšininkai susigrąžino dviejų taškų persvarą 53:51. Ketvirtajame kėlinyje svečiai spurtavo 13:3 ir išplėšė pergalę.

„ASK Riga“: Dwayne Broylesas ir Curtis Millage‘as po 18 taškų. Raitis Grafas pridėjo 11 (9 atk. kam.).

„BC Kyiv“: Marcusas Faisonas 21, Poohas Jeteris ir Arturas Drozdovas (8 atkovoti kamuoliai) po 20, Manučaras Markoišvilis 10.

Pirmajame rate Rygos klubas svečiuose taip pat pralaimėjo 67:79.

„ASK Riga“ (2 pergalės/5 pralaimėjimai) grupėje užima penktąją poziciją. „BC Kyiv“ (5/2) su Sofijos „Lukoil Academic“ (Bulgarija) dalijasi 1-2 vietas.