Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Lietuvos jaunių (U18) merginų krepšinio rinktinė patyrė pirmąjį pralaimėjimą Europos čempionate. Daliaus Ubarto auklėtinės 66:76 (13:23, 13:23, 25:17, 15:13) turėjo pripažinti Izraelio rinktinės pranašumą.

Lietuvės prastai pradėjo rungtynes ir jau po dviejų kėlinių turėjo 20 taškų deficitą (26:46).

Lietuvėms pralaimėjimas didesniu nei 24 taškų skirtumu būtų reiškęs, jog jos grupėje užims tik trečią vietą ir toliau kausis dėl 9-16 vietų.

Pralaimėjimas daugiau nei 12 taškų skirtumu būtų nustūmęs lietuves į antrą turnyro lentelės vietą.

Vis dėlto merginos antroje susitikimo pusėje pradėjo mažinti deficitą (51:63), o likus dviem minutėms, komandas skyrė jau tik 6 taškai (66:72). Per likusį laiką varžovės padidino persvarą iki dešimties taškų ir iškovojo pergalę.

Lietuvės čempionate ketvirtfinalyje ketvirtadienį susitiks su Portugalijos rinktine.

Pirmose čempionato rungtynėse lietuvės 84:67 įveikė Bulgarijos ekipą, taip pat nugalėjo Graikijos rinktinę – 83:67 bei užtikrintai – 130:38 sutriuškino Albanijos ekipą. Antradienį aštuoniolikmetės nugalėjo ir Šveicarijos krepšininkes – 92:62.

Lietuva: Kristina Masionytė 16 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), Gabija Šegždaitė 10 (9 atk. kam.), Patricija Sribikytė 9.

Izraelis: Lior Garzon 18 (8 atk. kam.), Daniel Karsh 15 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Romi Levi 14.

2018-08-08 21:14
Kai paskutinej atakoj letuves neimete, zydukes pradejo ziauriai dziaugtis, kaip butu laimejusios auksa. Kas zinot, ar jei lietuves butu imetusios, tai isralelis butu uzemes 3cia vieta grupej ar kaip?