Tiago Splitteris surinko 42 naudingumo balus o Vitorijos „Tau Ceramica“ šventė nesunkią pergalę. Baskai išvykoje 85:69 (26:17, 17:17, 24:21, 18:14) įveikė Bolonijos „Virtus Vidivici“ krepšininkus.

Šiose rungtynėse progą pasireikšti gavo Simas Jasaitis. Lietuvis per 34 aikštėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 kartus prasižengė.

Baskus į pergalę vedęs Splitteris per 28 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 12 ir perėmė net 6 kamuolius. Puolėjas taip pat atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Tau Ceramica“: Tiago Splitteris 25, Mirza Teletovičius 18, Zoranas Planiničius 18, Willas McDonaldas 8, Siams Jasaitis 8.

„Virtus Vidivici“: Michaelas Donaldas McGrathas 18, Alanas Andersonas 14, Roberto Chiacigas 11, Guilherme‘as Giovannoni 10.

34 minutes daug is tikruju bet tik 8 taskai gaila