Eurolygos varžybų devintojo turo naudingiausiu žaidėju tapo Vitorijos „Tau Ceramica“ komandos vidurio puolėjas Tiago Splitteris, surinkęs 42 naudingumo reitingo balus.

Splitteris per rungtynes svečiuose su Bolonijos „Virtus VidiVici“ per 28 minutes pelnė 25 taškus (10/14 dvitaškių, 5/5 baudų), atkovojo 12 ir perėmė 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 6 pražangas.

Antrąją vietą naudingiausiųjų sąraše užėmė Salonikų „Aris“ klubo puolėjas Rayshawnas Terry su 41 balu. Jis mače namuose su Le Mano „Sarthe Basket“ per 30 minučių surinko 21 tašką (8/9 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 14 ir perėmė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 6 pražangas.

Trečias liko Belgrado „Partizan Igokea“ komandos vidurio puolėjas Nikola Pekovičius, surinkęs 34 balus. Serbas per rungtynes namuose su Roano „Chorale“ per 33 minutes pelnė 26 taškus (11/18 dvitaškių, 4/5 baudų), atkovojo 16 kamuolių, blokavo 4 metimus ir išprovokavo 4 pražangas.

4-5 vietas pasidalijo po 28 balus surinkę Maskvos CSKA puolėjas Ramūnas Šiškauskas ir Pirėjo „Olympiacos“ žaidėjas Kostas Vasiliadis.

Po devynių turų naudingiausias Eurolygos žaidėjas yra „Olympiacos“ gynėjas Arvydas Macijauskas. Jo naudingumo balų vidurkis – 25. Antrąją vietą užima „Chorale“ puolėjas Marcas Salyersas (vid. 24,33), trečiąją – Pekovičius (vid. 23,78).