Ketvirtą pergalę Lietuvos krepšinio lygos (LKL) devintajame ture iškovojo Vilniaus „Sakalai“, išvykoje po pratęsimo 80:74 palaužę Kėdainių „Nevėžį“. Pastarieji po pirmojo rato taip pat turi 4 pergales.

Tritaškį priešpaskutinę pratęsimo minutę pataikęs Gintaras Leonavičius priartino „Nevėžį“ iki dviejų taškų (74:76), o po to kėdainiečiai turėjo dar du šansus rezultatą išlyginti. Tačiau iš pradžių Aido Viskanto dvitaškis tikslo nepasiekė, o paskui Žydrūnas Stankus prarado kamuolį.

Tašką rungtynėse padėjo „Sakalų“ puolimo lyderis Justas Sinica, likus žaisti 12 sekundžių smeigęs tritaškį ir padidinęs persvarą iki 5 taškų.

„Sakalai“: Matas Niparavičius 19 (9 atk. kam.), Justas Sinica 15, Giedrius Kurtinaitis 14, Mindaugas Reminas 10, Linas Lekavičius 9 (12 atk. kam.), Rolandas Matulis 6, Arnas Labuckas 4, Erikas Kučiauskas 3.

„Nevėžis“: Aidas Viskontas 16, Gintaras Leonavičius 16, Mindaugas Sakalauskas (15 atk. kam.) ir Žydrūnas Stankus po 11.